כאן מיוזיק: הרדיו שחיכיתם לו

תאגיד השידור הישראלי גאה להציג בפניכם שלוש תחנות רדיו דיגיטליות שמשדרות מוזיקה 24 שעות ביממה, בלי פרסומות: "כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו"
מערכת כאן בהקמה
15 בנובמבר 2016
13:49

מה דעתכם להאזין לרדיו בלי פרסומות, עם מוזיקה שמתאימה לכם בדיוק, וזמינה עבורכם 24 שעות ביממה? תאגיד השידור הישראלי גאה להציג בפניכם את הדבר הבא – שלוש תחנות רדיו אינטרנטיות שמשדרות מוזיקה מסביב לשעון, בלי פרסומות.

ואלה התחנות שיעמדו לרשותכם: תחנה נוסטלגית שנותנת כבוד לאמנים ותיקים ואהובים; תחנת להיטים שמשדרת מוזיקה עכשווית; ותחנת קצת אחרת של מוזיקת אינדי מהארץ ומהעולם. בהמשך מתוכננת גם תחנת רדיו למוזיקה קלאסית.

"הרעיון הוא ליצור תחנות רדיו שכל אחת מהן תהיה בעלת אופי מוזיקלי ברור", מסביר אביעד רוזנבוים, העורך המוזיקלי הראשי של הרדיו בתאגיד השידור הישראלי. "בתחנה הנוסטלגית יהיו שירים של כל המייסדים של המוזיקה הישראלית – אריק איינשטיין, זוהר ארגוב, חווה אלברשטיין, חיים משה. אנחנו נותנים פה כבוד לאבות והאמהות של המוזיקה שלנו".

"בתחנת הלהיטים ובתחנה האלטרנטיבית, תהיה למאזינים הזדמנות לגלות שירים חדשים לצד ישנים ואהובים. כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו, ככה שבסופו של דבר אנחנו פונים לכולם".

כך הופכים את הרדיו ממדיה ישנה, לעדכנית וחדשנית. "בעצם, אין היום תחנה שפונה לקהל צעיר", מחדד רוזנבוים. "יש לנו הזדמנות כאן בשידור הציבורי לפנות גם לנוער, ולתת במה למוזיקה אהובה באופן שלא קיים בתחנות רדיו אחרות בארץ".