מפלגת בול באמצע

דבר היו"ר

אזרחי ישראל,
בתקופה בה החברה הישראלית כל כך מפולגת ומשוסעת, והבחירה בין ימין פשיסטי לשמאל בוגד נראית בלתי אפשרית, "בול באמצע" מציעה אלטרנטיבה ריאלית. אנו מביאים עמנו את תפיסת עולמו של המרכז הישראלי, אותו "בול באמצע" מייצגת. זוהי הצעה חדשה לעם ישראל: לא שמאלני ולא ימני – מרכז קיצוני.

"בול באמצע" היא מפלגת מרכז חברתית ליברלית שמבטיחה לקדש את המרכז. אנו מבטיחים לא לסטות מילימטר ימינה או שמאלה בנושאים מדיניים ומתחייבים לאקטיביזם רדיקלי בנושאים כלכליים וחברתיים. אנחנו נדאג לשמור על המורשת והערכים של מדינת ישראל ויחד עם זאת, אנו באים לחדש ולשנות. אין אנו מציגים מצע שבא לחזק את הסוציאליזם או את הקפיטליזם, את "מחנה השלום" או את "המחנה הלאומי". כמו במאזניים אנחנו השפיץ של השיווי משקל, תמיד בול באמצע, מרכז, הכי מרכז, מרכז-קיצוני-רדיקלי.   

הדרך קדימה עוברת דרך נקודת האמצע ולשם אנו שואפים. זאת נקודת היעד המרכזית שלנו ואנו מתחייבים לחתור אליה ולדבוק בה. אך אוי לנו אם נירדם בשמירה על שביל הזהב, כיוון שהמרכז לא קבוע, המרכז זז, המרכז זחיח, ואם נישאר במקום שהיינו בו אתמול אנו עלולים למצוא את עצמנו באמצע שום מקום. לכן אנחנו נדאג כל הזמן לעדכן עמדות, כי כשהימין הולך קצת ימינה או השמאל זז קצת שמאלה מרכז הכובד משתנה וכך גם אנחנו נשתנה לפיו.

"בול באמצע" היא בית אידיאולוגי מצד אחד אבל אנושי-משפחתי מצד שני. בזכות חיבור הרמוני ביו חברי המפלגה ובהתאם לחזון המפלגתי, אנו תמיד נמצא את עמק השווה בין כל מגזרי האוכלוסיה הישראלית. הדברים הם לא שחור או לבן ולכן הרשימה שלנו מאוד צבעונית. השילוב של חברי מפלגה איכותיים ומגוונים מביא משהו יחודי בנוף הפוליטי הישראלי.

המצע שלנו מכיל את תפיסת עולמנו בנושאים החשובים ביותר לציבור הישראלי. אלו ההבטחות המרכזיות שלנו. אלו צעדי החקיקה והמדיניות שנקדם כדי ליצור כאן מדינה חזקה וחברה בריאה יותר – עבורנו ובעיקר למען ילדנו. האם נוכל להגשים את כל המטרות שלנו ולהפוך את ישראל למקום טוב באמצע? זה תלוי בעיקר בכם, הבוחרים, ובכוח שתתנו לנו בכנסת הבאה.

אנחנו מצידנו, לעולם לא נפסיק לשים את ישראל במרכז.

סא"ל במיל' אגוז בזלת אלבז

יו"ר מפלגת בול באמצע