דיאנה ואמיר רז וילדיהם

רצח דיאנה | חשד: הבעל קשר את הילדים לכיסאות לפני המעשה

עוד עלה מעדות שנמסרה למח"ש כי אחרי המעשה אמיר רז נשמע צועק "יש", או מילים בעלות משמעות דומה
כרמל דנגור
14 בפברואר 2021
21:39

פרטים חדשים על רצח דיאנה דדבייב: מעדות שנמסרה למחלקה לחקירות שוטרים, עולה חשד שאמיר רז - השוטר שהודה ברצח אשתו - קשר את ילדיהם הקטנים לכיסאות, זמן קצר לפני מועד ביצוע הרצח. כך פורסם היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11.

במחלקה לחקירות שוטרים בודקים את העדות - אם פעולת הקשירה אכן בוצעה ומה הייתה מטרתה. נבדק בין היתר אם מטרת המעשה הייתה להרחיק את הילדים ולא לחשוף אותם למראה המזעזע. אמיר רז אינו חשוד בניסיון לפגוע גם בילדים. לפי אותה עדות, אחרי שדקר את דיאנה וירה בה למוות - רז נשמע צועק "יש", או מילים בעלות משמעות דומה. הפעולה הזאת, אם אכן קרתה, היא עדות נוספת לטירוף שהתחולל בבית באותם רגעים.

בתחילת החודש, קרובי משפחתה של דיאנה סיפרו את גירסת ילדי המשפחה, שאמרו שלא ראו את מעשה הרצח עצמו. לפי הילדים, דיאנה ביקשה מהילדים לעלות לקומה אחרת בביתם. הבת הגדולה, בת ה-7, שמעה ירייה וכשיצאה מהחדר ראתה את אימה מתבוססת בדם. "אמא לא קמה יותר", סיפרה הילדה.

שכנים סיפרו שרז נראה קר רוח לחלוטין לאחר המעשה. אחד השכנים של הזוג סיפר לכאן חדשות: "ראיתי את הבעל מוציא את הילדים מהבית לאמא שלו, הוא שאל אותי מה שלומי ונראה כאילו הכול כרגיל. רק אחר כך הבנתי שבשלב הזה היא כנראה כבר הייתה מתה".