דיאנה ואמיר רז

הרצח של דיאנה | במח"ש חושדים: אמיר רז הכה את בתו בת ה-7, שהשתחררה אחרי הירי באמה מהחבל שבו קשר אותה

פרסום ראשון: על פי החשד, רז חבט בילדה כדי להרחיקה מאמה לאחר הרצח, כשניסתה לעזור לה. על גופה של הילדה נמצאו סימנים כחולים
כרמל דנגור
18 בפברואר 2021
22:17

רצח דיאנה דדבייב: במחלקה לחקירות שוטרים חושדים שאמיר רז לא רק דקר וירה למוות באשתו, אלא גם הכה באותם רגעים את בתו הבכורה, בת 7 בלבד – כך פורסם אתמול (חמישי) בחדשות הערב. החשד עלה מתוך עדותה של הילדה בפני חוקרי הילדים. נוסף לכך, על גופה של הילדה נמצאו סימנים כחולים. 

ביום ראשון פורסם בכאן חדשות שעל פי עדות שנמסרה למח"ש, רז קשר את ארבעת ילדיהם לכיסאות זמן קצר לפני שרצח את דיאנה. על פי החשד, הילדה הצליחה להשתחרר מהחבל, ניסתה להתקרב לאמה שהתבוססה בדמה ולעזור לה – ואז אביה חבט בה כדי שתתרחק. הפרטים הללו נבדקים במח"ש, כתב אישום נגד רז צפוי להיות מוגש בעוד כשבוע. 

השוטר החשוד ברצח הודה במעשה, שחזר את האירועים בזירה ואחרי אבחון פסיכיאטרי ראשוני נמצא כשיר למעצר. בחקירתו האחרונה הוא טען פעל מתוך הגנה עצמית. בחקירה קודמת במחלקה לחקירות שוטרים סיפר רז כי היה ביניהם ויכוח סתמי, וברגע אחד שלף את אקדחו וירה שני כדורים, אחר מהם בראשה. קרובי משפחתה של דיאנה סיפרו את גירסת ילדי המשפחה, שאמרו שלא ראו את מעשה הרצח עצמו.