ירין שרף, החשוד באונס הילדה במלונית

"יהיה פה אילת 2": הוארך מעצרו של ירין שרף

החשוד באונס בת ה-13 במלונית ישהה במעצר 5 ימים נוספים. נציג המשטרה: "נאספו עדויות נוספות שמחזקות את גרסת המתלוננת"
איתי שיקמן
04 במרץ 2021
14:27
עודכן ב 14:41

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (חמישי) בחמישה ימים את מעצרו של ירין שרף, החשוד באונס נערה בת 13 במלונית קורונה. נציג המשטרה יבגני קפלביץ' אמר בדיון: "נאספו עדויות נוספות שמחזקות את גרסת המתלוננת. החשוד נשמע אומר לפני האירוע - 'יהיה פה אילת מספר 2'".

השופט בדיון אור ממון אמר בהחלטתו: "היום הוצג בפניי מכתב השלמת חקירה של הפרקליטות המלמד על פעולות נוספות נדרשות שהינן מהותיות וברות שיבוש. מצופה מהיחידה החוקרת להמשיך בקצב החקירה כאשר בדיון הבא, אלא אם תהיינה התפתחויות בלתי צפויות, בית המשפט מצפה כבר לראות שלבי חקירה סופיים".

עורך הדין דוד ניר שמייצג את החשוד ירין שרף: "הקליינט שלי משווע לעימות. הוא אומר שכשהוא יסתכל לה בעיניים האמת תתגלה". 

אונס בת ה-13 | "ההתנהלות הייתה מעולה": המדריך במלונית הקורונה מגיב לראשונה

ר', אחד המדריכים במלונית, פגש את שרף ונחשף להתנהגותו המטרידה כלפי הילדה עוד בלובי. אמש הוא הגיב בפעם הראשונה בחדשות הערב בכאן 11 לזוועה שהתרחשה מתחת לאפו, ושאותה הוא וחבריו לא הצליחו למנוע.

12 חדרים בלבד יש במלון הבוטיק "יפת 1" ביפו שהוסב למלונית קורונה מטעם משרד הרווחה שמאכלס בני נוער בסיכון וצעירים שנפלטו מהמסגרת. אל אחד מהחדרים האלה בו שהתה הנערה הגיע פעמיים ירין שרף ושם, כך חושדים במשטרה –הוא הכה, חנק ואנס את הילדה, עד שהמדריך תפס אותו מתחבא בשירותים בחדרה. 

אמש פורסמו בחדשות הערב בכאן 11 פרטים חדשים שעלו בחקירה. החוקרים גילו כי כדי להתקרב לילדה, שרף השתמש בתחבולות שונות. תחילה הוא אמר לה שהוא מעוניין שהיא תעשה לו סיור בחדר, לאחר מכן טען שהוא מגיע רק כדי לקחת מברשת.

אמה של בת ה-13 מספרת כי בתה במצב נפשי ופיזי רע: "היא מתמודדת כרגע עם תופת. היא לא מצליחה ולעכל". "אני לא חושב שיש מילה בלקסיקון שיכולה לתאר את רוצח הנפש הזה", הוסיפה. לדברי האם, משרד הרווחה לא עדכן אותה כלל כי ביתה הועברה למלונית, זאת למרות שלדבריה היא יכלה לחזור לביתה: "יש פה מחדלים קשים ומי שצריך לתת את הדין ייתן את הדין עבור כל ילד שהמדינה הייתה אמורה להגן עליו ולא עשתה את זה כראוי".