ארליך וצוקרמן לאחר הניצחון
צילום: לידור גולדברג

גביע דייוויס בטניס: ישראל נכנעה לאוקראינה 3-2

יוני ארליך ודניאל צוקרמן ניצחו משחק זוגות, דניאל לשם יחידים, אולם הפסדים של צוקרמן, לשם וישי עוליאל נתנו את הניצחון למארחים • קפטן הנבחרת יוני ארליך לכאן חדשות: "אני כקפטן מאוד מעודד ולוקח המון מהמפגש הזה גם ברמה האישית, גם ברמה הניהולית וגם ברמת השחקנים"
ליאן וילדאו
06 במרץ 2021
14:00
עודכן ב 17:27

נבחרת ישראל הפסידה היום (שבת) בגביע דייוויס בטניס מול נבחרת אוקראינה בקייב. קפטן הנבחרת, יוני ארליך בן ה-43 ודניאל צוקרמן ניצחו 6:4, 4:6 ו-3:6 את הצמד האוקראיני סטחובסקי ומולצ'אנוב. עידן לשם גם כן ניצח, אולם גם הפסיד משחק אחד וכך גם דניאל צוקרמן. 

כשהתוצאה בסך המשחקים הייתה 2:2, עלו הישראלי ישי עוליאל והאוקראיני סרגיי סטחובסקי למשחק שיכריע את המנצחת בהתמודדות הבין-לאומית. האוקראיני ניצח 4-6, 2-6 והכניע את אוליאל. קפטן הנבחרת יוני ארליך אמר לכאן חדשות בתום המשחק: "תמיד קשה להפסיד מפגש כזה במשחק המכריע, קשה לעיכול".

"עם זאת, אני כקפטן מאוד מעודד ולוקח המון מהמפגש הזה גם ברמה האישית, גם ברמה הניהולית וגם ברמת השחקנים. אני מאוד מאוד גאה בהם. מי ששיחק ומי שלא. על התמיכה, על הפרגון בינהם ועל האווירה שהיתה פה כל השבוע. גם בשורה התחתונה על הנשמה וההקרבה במשחקים", אמר ארליך.