פרשת משי זהב: עדות נוספת על התעללות בנער בן 14

פרשת משי זהב: ג' מספר על הפגיעות המיניות

העדויות על מעשיו של יו"ר זק"א המושעה ממשיכות להיחשף. הפעם מובאת עדות חדשה של גבר המספר על מעשים המגונים שביצע בו משי זהב, כשהיה בסך הכל בן 14 • אדם הטוען שמשי זהב פגע בו מינית בהיותו קטין צפוי להגיש מחר תלונה במשטרה
עקיבא ווייס ומשה שטיינמץ
16 במרץ 2021
22:33

העדויות על הפגיעות המיניות של ראש זק"א המושעה יהודה משי זהב ממשיכות להיחשף. היום (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11 סיפר ג' על המעשים המגונים שביצע בו משי זהב, כשהיה בסך הכול בן 14. "איכשהו הכרתי אותו, היה אוסף אותי, מפנק ועושה מה שעושה", סיפר.

צפו בכתבה

עוד פורסם הערב כי מסתמנת תלונה ראשונה בפרשה. אדם הטוען כי יהודה משי זהב פגע בו מינית בהיותו קטין צפוי להגיש תלונה מחר בבוקר ביחידה לחקירות הונאה בלהב 433. עם זה נראה שעל הפגיעות לכאורה חלה התיישנות.

אתמול פורסם כי אישה שטוענת שהיא ואימה נפגעו מיהודה משי זהב, טוענת שהיא מקבלת בימים האחרונים איומים ממקורביו של מייסד זק"א, המנסים למנוע ממנה להעיד נגדו. האישה סיפרה על פגיעה קשה לכאורה מצד משי זהב, לדבריה, הוא הפך את אימה לשפחת מין שלו ושל חבריו. 

לדברי האישה, המפגשים של משי זהב עם אימה אירעו בזמן שהיא סבלה מדיכאון אחרי לידה, וכמה שנים אחר כך גם איים על הבת שיעשה לה מה שעשה לאימה. משי זהב עצמו הגיע הבוקר למשרדי יאח"ה כדי למסור את גרסתו לחשדות נגדו. עם זאת, בפועל חוקרי להב לא אפשרו לו למסור כל עדות. חוקרי המשטרה ביקשו היום מסמנכ"ל ארגון מגן, שליווה את התחקיר, את פרטי הקשר של הנפגעים לכאורה שפנו לארגון.

עו"ד אפרים דמרי, סנגורו של יהודה משי זהב, התראיין לדוריה למפל בחדשות הערב ואמר כי "התקשורת והציבור עושים לו משפט שדה. הוא ישתף פעולה באופן מלא, מניח שיש לו תשובות טובות. אין שחר לדברים, הוא לא יודע במה מדובר. שופכים את דמו בחוצות העיר". דמרי טען שמשי זהב הגיע היום למשרדי להב 433, כי "חרה לו שלא נותנים לא אפשרות למסור את גרסתו".