-

רצח הנער בקריית גת | פרטים חדשים: דקר את בנו לפחות 14 פעמים כשהאם בחדר הסמוך

האם והבת נאבקו עם האב החשוד ברצח וניסו למנוע ממנו להמשיך בדקירות • האב החשוד במעשה יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון • שכן של המשפחה לכאן חדשות: "קמתי בבהלה, יצאתי וראיתי את הניידות. לא מאמין שזה קרה אצלנו"
אסף פוזיילוב
18 במרץ 2021
10:23
עודכן ב 15:02

רצח בן ה-14 בקריית גת: מפרטים חדשים מהחקירה עולה כי האב דקר את בנו לפחות 14 פעמים, בזמן שהאם נמצאת בחדר הסמוך. כך פורסם היום (חמישי) בכאן חדשות. על פי מיקום הפצעים, מיקום האירוע והשעה - ייתכן שהאב רצח את הילד כשישן. האב החשוד במעשה יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. המשטרה מנסה ליצור קשר עם אדם שהאב טופל אצלו לאחרונה כדי לנסות ולהבין את המניע.

מהחקירה עולה עוד שהאם והאחות העידו במשטרה כי נאבקו פיזית עם האב בשעה שדקר את הבן וניסו למנוע ממנו להמשיך ולדקור את בנו.

האב התלונן בתקופה האחרונה פעמים רבות על הקבלן שמבצע עבודות צינורות ברחוב. הוא שלח וידיאו שבו הוא מצלם ברחוב את החומה שלו ואומר כי יש המון בוץ ואבק, אולם בצילום שאותו הוא מלווה בתיאור, לא נראה דבר מזה. הוא נשמע מתלונן בכעס על כך שהפועלים השאירו בקבוק מים ברחוב ליד הגדר שלו. שכן של המשפחה סיפר הבוקר לכאן חדשות: "קמתי בבהלה, יצאתי וראיתי את הניידות. לא מאמין שזה קרה אצלנו".

האב בן ה-37 נכנס אתמול לחדר של ילדו ודקר אותו בסכין מסיבה שאינה ברורה, האם הזעיקה את כוחות ההצלה שפינו את הילד לבית החולים ברזילי באשקלון, שם מת מפצעיו. לאחר המעשה האב נמלט מהזירה לחורשה שמאחורי הבית - שם נתפס לאחר סריקות נרחבות.

מהחקירה עלה כי לא היו תלונות קודמות נגד האב. שכן נוסף של המשפחה מסר אתמול לכאן חדשות: "הכרתי את האבא, הוא אדם מאוד עדין, מתפלל בבית הכנסת עם אנשים בשכונה. לא היה איתו אף פעם שום מקרה, אומרים שהוא חטף התקף עצבים והשתגע פתאום".

שכנים נוספים שהכירו את המשפחה סיפרו כי "נראה שהאב השתגע". עוד העידו כי האב הוא יבואן ואיש עסקים אמיד, כך לדבריהם. "אדם אהוב ומוכר, הכי עדין והכי שמח. הייתי אולי מצפה מאחרים בקהילה, לא ממנו. בשנה האחרונה לא עבד. הם עברו לשכונת הווילות לפני שנה וחצי, התשדרגו".

המועצה לשלום הילד פרסמה היום כי משנת 2005 נרצחו 58 ילדים בתוך המשפחה. בהודעת המועצה נכתב כי חלק ממקרי הרצח אינם ניתנים לחיזוי מראש, אך בחלק מהמקרים ניתן היה להציל חיים באמצעות זיהוי אותות מצוקה ותקשורת בין הרשויות השונות.