זירת רצח בן ה-14 בקריית גת

הרצח בקריית גת: מוקדן המשטרה הנחה את האם והבת להסתגר בחדר

השניים ניסו להפריד בין האב החשוד לנער והתקשרו למשטרה, שם נשלחו להסתגר עם שאר הילדים. הן נשארו שם עד להגעת השוטרים הראשונים לזירה
משה שטיינמץ
18 במרץ 2021
21:17

רצח הנער בקריית גת: אם המשפחה וביתה, ניסו למנוע מהאב לדקור את בנו, ובשיחה עם מוקד המשטרה נשלחו להסתגר בחדר. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם היום (חמישי) כי תוך כדי שהאם והבת מנסות להתעמת עם האב, ביקשה האם מבת ה-13 להתקשר למשטרה. המוקדן אמר להן לעזוב מיד את החדר ולהסתגר בחדר אחר עם שאר הילדים. הן עשו כך וננעלו בחדר עד שהגיעו השוטרים הראשונים לזירה. 


מוקדם יותר סיפר אחיו של האב החשוד ברצח לכאן חדשות כי "המטפל שלו נתן לו כדור בימים האחרונים, ומייד אחר כך הוא התלונן שיש לו הזיות". האח הוסיף כי "הוא הלך למטפל הזה כדי לשכוח מהעבר, לא היה משהו ספציפי אלא רק לפתוח דף חדש כמו כל בן אדם. המטפל בהיפנוזה נתן לו כדור כדי שיהיה קל יותר להפנט אותו". האח המשיך ואמר כי "הוא מלח הארץ, אדם משכמו ומעלה, מעולם לא היה אירוע כזה, לא סבל מבעיות נפשיות. הוא מאוד אהב את הילד".

מעצר האב החשוד הוארך בשמונה ימים. השופטת בבית משפט השלום באשקלון אמרה בדיון כי "יש עדויות שהוא שמע קולות. עדויות נוספות בתיק מעידות על הלך נפשי מסויים שהיה בו לפני האירוע החמור, והוא ישלח לבדיקה אצל הפסיכיאטר המחוזי שיבדוק אם הוא כשיר לעמוד לדין, והאם היה אחראי למעשיו".

מפרטים שעלו מהחקירה עלה כי האב דקר את בנו לפחות 14 פעמים, בזמן שהאם נמצאת בחדר הסמוך. כך פורסם בכאן חדשות. על פי מיקום הפצעים, מיקום האירוע והשעה - ייתכן שהאב רצח את הילד כשישן. המשטרה מנסה ליצור קשר עם אדם שהאב טופל אצלו לאחרונה כדי לנסות ולהבין את המניע.