-

רצח כפול בקלנסווה: שניים נורו למוות, אחד נפצע בינוני

אחד ההרוגים הוא אחיינו של מנכ"ל העירייה שניצל מניסיון חיסול לפני שבועיים – אך אין קשר בין המקרים • היורה נכנס לבית וירה בשלושה בני משפחה, הרקע למעשה הוא סכסוך בין עבריינים • פצוע נוסף מהירי במצב קל הגיע בכוחות עצמו לבית החולים • שניים נפצעו קשה מהירי ופונו לבית החולים בילינסון • מתחילת השנה נרצחו 19 ערבים אזרחי ישראל
הדס גרינברג ואורלי אלקלעי
19 במרץ 2021
05:53
עודכן ב 09:07

בקלנסווה נורו לפנות בוקר (שישי) למוות ליית נסרה בן ה-20 ומוחמד שאכר ח'טיב בן ה-21, אחיינו של מנכ"ל העירייה שניצל מניסיון חיסול לפני שבועיים – אך אין קשר בין המקרים. צעיר נוסף מאושפז במצב בינוני בבית החולים בילינסון. פצוע נוסף הגיע בכוחות עצמו לבית החולים מאיר בכפר סבא במצב קל.

היורה נכנס לבית וירה בשלושה בני משפחה. הרקע למעשה הוא סכסוך בין עבריינים והדמויות מוכרות למשטרה. מתחילת השנה נרצחו 20 ערבים אזרחי ישראל. 


עלי נסראללה ונעמה קרמניאן, פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה סיפרו: "הפצועים הובאו לתחנת מד"א ברכבים פרטיים כשהם סובלים מפצעי ירי בגופם. מיד התחלנו בבדיקות רפואיות על מנת להעריך את מצבם והתחלנו בטיפול. אחד מהפצועים שהיה מחוסר הכרה פונה לבית החולים מאיר תוך כדי פעולות החייאה ושני הפצועים הנוספים פונו לבי"ח בלינסון, מצבו של אחד מהם הדרדר במהלך הפינוי והנשמנו אותו". 

לפני כשבועיים נורה בעיר מנכ"ל העירייה אשרף ח'טיב ונפצע קשה. בשיחה עם כאן חדשות הוא אמר השבוע כי "אני זוכר זרם דם על היד שלי ואחר כך התעוררתי בבית החולים. "אפילו את קול היריות לא שמעתי, גם את היורה לא ראיתי". בשבת שעברה נורה למוות איאד קאסם, בן 27 מטירה, ובשבוע שעבר נרצח הנער מוחמס עדס בן ה-14 בג'לג'וליה.