משטרה
צילום: דוברות המשטרה

חשד: שוטר הדליף למשפחה שקיימה אירוע בסגר שהמשטרה בדרך

בעקבות האזהרה, בני משפחה הציבו תצפית וכשראו את הניידת מגיעה פיזרו את האירוע • השוטר החשוד הודה בחשדות המיוחסים לו ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים • השוטר נחקר במח"ש ובסיום בדיקת האירוע תבחן אפשרות לסיום שירותו במשטרה
משה שטיינמץ
19 במרץ 2021
07:57

שוטר ממחוז חוף נחקר אתמול (חמישי) במחלקה לחקירות שוטרים בחשד שהדליף למשפחה שקיימה אירוע המוני בתקופת הסגר בחודש ינואר, כי המשטרה מתכוונת להגיע ולקנוס אותם. בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב פורסם כי המשפחה הציבה תצפית בשעת האירוע ומשהמתצפתים הבחינו בניידת משטרה מתקרבת פיזרו את המשתתפים. השוטר, בן 24 שמשרת שירות חובה במשטרה הודה במיוחס לו. הוא נחקר בחשד להפרת אמונים הכשלת שוטר ושיבוש. בתום חקירתו שוחרר בתנאים.

מדובר באירוע בר מצווה שהתקיים בתחילת ינואר בעיר במחוז חוף והשתתפו בו מספר רב של אנשים, בניגוד לכללי הסגר והנחיות משרד הבריאות. השוטר ידע על הכוונה להגיע למקום עדכן את אחיו של חתן הבר מצווה. המידע על כך הגיע לאחרונה למחלקה לחקירות שוטרים, שם יוחלט בקרוב אם להגיש נגדו כתב אישום. המשטרה מצידה מתכוונת כעת להדיח את השוטר.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "המשטרה חשפה את המקרה החריג והעבירה אותו לבדיקה וטיפול של מח״ש. ככל שיאומתו החשדות, הרי שאנו רואים בחומרה את מעשיו של השוטר המשרת בשירות חובה. בהתאם עם קבלת החומרים ממח״ש יבחן סיום שירותו הסדיר בארגון".