צילומי הקליפ של עדן אלנה לאירוויזיון 2021
צילום: שי ברק

הצצה ראשונה: צילומי הקליפ הרשמי לשיר של עדן אלנה באירוויזיון

השיר "set me free" יבוצע על ידי אלנה באירוויזיון ברוטרדם במאי הקרוב, ולפי התיעוד הקצר מהקליפ בתוך אולם גדול ומאובזר עם נבחרת רקדנים - נראה שישראל הולכת לתת שואו. גם השיר עצמו עבר עיבוד מחדש, ובשבוע הבא ייחשף יחד עם הקליפ • השנה תתקיים התחרות עם הכנסת קהל ושמירת מרחק. למקרה של עלייה בתחלואה או הדבקה ברגע האחרון: כל משלחת מקליטה את השיר שלה כתוכנית מגירה
שני נחשוני
21 במרץ 2021
18:49

הצצה ראשונה לצילומי הקליפ הרשמי של השיר הישראלי לאירוויזיון 2021 שוחררה היום (ראשון). השיר "set me free" יבוצע על ידי עדן אלנה באירוויזיון ברוטרדם במאי הקרוב, ולפי התיעוד הקצר מהקליפ, בתוך אולם גדול ומאובזר עם נבחרת רקדנים - נראה שישראל הולכת לתת שואו. גם השיר עצמו עבר עיבוד מחודש, ובשבוע הבא ייחשף יחד עם הקליפ.

View this post on Instagram

A post shared by כאן חדשות (@kan_news)

השנה תתקיים תחרות האירוויזיון באמסטרדם עם הכנסת קהל ושמירת מרחק, בצל קורונה. כל תשעת המופעים יתקיימו בארנה, אך הנוכחים ישמרו על מרחק של מטר וחצי ביניהם. המשמעות היא שהתפוסה תהיה מוגבלת על מנת לאפשר את הריחוק, ומספר הכרטיסים שיימכרו יירד. עוד הוחלט כי כל משלחת מקליטה את השיר שלה מבעוד מועד ותעביר את ההקלטה לאיגוד השידור האירופי, למקרה שתהיה עלייה בתחלואה ברגע האחרון, או שחברי משלחת כלשהי יידבקו.

בתחרות המתוכננת - ה-65 במספר - צפויות להשתתף 41 מדינות, בהן אוקראינה ובולגריה שלא השתתפו בתחרות לפני שנתיים. חצאי הגמר יתקיימו ב-18 וב-20 במאי והגמר במוצאי שבת ה-22 במאי. את ישראל תייצג הזמרת עדן אלנה, ששובצה לחצי הגמר הראשון ותשיר את Set Me Free, שזכה בתחרות "השיר שלנו לאירוויזיון". גמר האירוויזיון ישודר ב- כאן 11 ב- 22 במאי 2021. חצי הגמר הראשון, בו משתתפת אלנה, ישודר ב- 18 במאי, וחצי הגמר השני ב- 20 במאי.