משה חוגג, ארכיון
צילום: פלאש 90

משה חוגג על המשבר בבית"ר: אני כאן כדי להישאר

בעלי בית"ר ירושלים לכאן חדשות על ההסכם עם בן ח'ליפה: יש היתכנות לעסקה במתכונת אחרת • על האוהדים אמר: גזענות קיימת בנתח מהקהל, נתח קטן יותר ממה שחושבים
יואב בורוביץ'
22 במרץ 2021
16:09

בעלי מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, משה חוגג, כינס היום (שני) מסיבת עיתונאים בה התייחס למשבר במועדון בעקבות התפטרות המאמנים שי ברדה וסלובודן דראפיץ' ולעתיד העסקה לרכישת 50% מבית"ר על ידי השייח' בן ח'ליפה מדובאי.

בתגובה לשמועות על כוונתו לעזוב את המועדון אמר חוגג "אני כאן כדי להישאר. לפעמים אני לוקח ללב יותר ממה שצריך". חוגג הוסיף: "קשה לי להסתכל על בית"ר ירושלים בצורה קרה כמו שאני עושה בעסקים, ויש לזה מחירים מעבר לכסף". עוד אמר חוגג כי הוא מחפש צוות מקצועי זר. "חשוב שיהיה לנו מאמן שלא מכיר את השמות והסוכנים, אלא בא נקי ומקצועי", הדגיש.

באשר לעסקת רכישת הקבוצה שהגיעה למבוי סתום, ובתשובה לשאלת כאן חדשות, אמר חוגג כי מבחינה משפטית שייח' בן ח'ליפה מחוייב לעסקה ועליו לעמוד במה שחתם. "אין בהסכם רוורס", כלשונו. באשר לאפשרות של התקדמות בעסקה אמר חוגג כי עולות מההסכם שאלות רבות "שלוקחות למקומות של - האם אני רוצה בכלל בקשר הזה". "אני לא מחפש שותף, גם עם השייח' לא חיפשתי. אבל אם מישהו רוצה לתרום ולעזור - הדלת פתוחה", הוסיף. לדבריו ישנה היתכנות לעסקה במתכונת אחרת, ובעתיד תתקיים מסיבת עיתונאים נוספת בעניין זה.

על אוהדי הקבוצה אמר חוגג כי "הקהל של בית"ר הוא מהמורכבים בעולם. מצד אחד זה הקהל הכי גדול בישראל, מצד שני גזענות קיימת בנתח מהקהל, נתח קטן יותר ממה שחושבים". חוגג הוסיף כי המועדון ירחיק אוהדים שיתנהגו באלימות וגזענות, וכי רובם המוחלט מתנגד לגזענות.