הנסיך הארי, ארכיון
צילום: אי-פי

הג'וב החדש של הנסיך: בכיר בחברת סטארט-אפ

מונה לתפקיד סמנכ"ל אימפקט ב-BetterUp, פלטפורמת קואוצ'ינג ובריאות נפש. מאז פרישתם מבית המלוכה, חתמו הארי ורעייתו מייגן על חוזי עתק בחברות הסטרימינג נטפליקס וספוטיפיי
מערכת כאן חדשות
24 במרץ 2021
13:14

לדוכס מסאסקס יש עבודה חדשה: עיתון "הוול סטריט ג'ורנל" דיווח הלילה (רביעי) כי הנסיך הארי מונה לתפקיד בכיר בחברת סטארט אפ בעמק הסיליקון. על פי הדיווח הארי ישתלב ב-BetterUp, פלטפורמת קואוצ'ינג ובריאות נפש המפעילה יותר מ-2,000 קואוצ'רים ברחבי העולם. הארי ישמש בתפקיד סמנכ"ל אימפקט, במסגרתו ייעץ בענייני אסטרטגיית מוצרים, תרומות לצדקה ואף ידבר בפומבי בנושאים הקשורים לבריאות הנפש.

בשנים האחרונות הרבו הנסיכים וויליאם והארי לדבר בפתיחות על הטיפול הפסיכולוגי שקיבלו בעקבות מותה הטראגי של אמם, הנסיכה המנוחה דיאנה. בסרט דוקומנטרי ששודר ב-BBC בשנת 2019 עודד האחים את הציבור לפנות לטיפול במקרים של מצוקה נפשית ולהסיר את הסטיגמה מטיפול נפשי.

מאז פרישת הזוג המלכותי הנסיך הארי ורעייתו מייגן מבית המלוכה, הפכו השניים לעצמאים מבחינה כלכלית. בספטמבר האחרון פרסם מגזין "הניו יורק טיימס" כי הנסיך הארי ורעייתו מייכן חתמו על חוזה עם ענקית הסטרימינג נטפליקס, במסגרתו השניים יעמדו מאחורי שורת סרטים וסדרות חדשים שיופצו בו. בין התכנים מתוכננות תוכניות ילדים ותוכן תיעודי.

בנוסף, בדצמבר האחרון פרסמה חברת ספוטיפיי כי בני הזוג חתמו על חוזה עם החברה להפקת תכני אודיו מקוריים. בהודעת החברה נמסר כי חברת ההפקה שהקימו בני הזוג, הנקראת Archewell, תפיק פודקאסטים בהגשת בני הזוג, שיופצו בספוטיפיי.

לפני כשבועיים העניקו בני הזוג ריאיון בלעדי למגישת הטלוויזיה אופרה ווינפרי, במסגרתו טענה מייגן כי בני משפחת המלוכה סירבו להכריז על בנה, ארצ'י, נסיך ולאבטח אותו, בשל צבע עורו הכהה. בריאיון ציין הנסיך הארי כי קשריו אם אביו, יורש העצר צ'ארלס, טעונים שיפור וכי הוא אכזב אותו מאוד. הארי חשף כי הוא ורעייתו, מייגן, מצפים לבת.