בריטני ספירס, ארכיון
צילום: אי-פי

ספירס בתגובה ראשונה על סרט הדוקו שעסק בה: "בכיתי במשך שבועיים"

"התביישתי מהדרך שהוצגתי בו", כתבה זמרת הפופ בפוסט באינסטגרם. הסרט "לשחרר את בריטני" עורר מחדש שיח ציבורי רב בנושא היחס לו זכתה ספירס מהתקשורת ומידוענים אחרים
אלון פרוכטר
31 במרץ 2021
05:31

קרוב לחודשיים מאז שיצא הסרט התיעודי המדובר שעוסק בסיפור חייה, בריטני ספירס הגיבה עליו הלילה (רביעי) לראשונה. "לא צפיתי בסרט בשלמותו, אבל ממה שכן ראיתי ממנו - התביישתי מהדרך שהוצגתי בו", כתבה ספירס בפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה. "בכיתי במשך שבועיים ולמעשה אני עדיין בוכה לפעמים", הוסיפה.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

הסרט התיעודי "לשחרר את בריטני" שיצא בתחילת החודש שעבר (ושודר גם בישראל) מבוסס על סדרת תחקירים של עיתון הניו יורק טיימס ובוחן את הקריירה של זמרת הפופ. החל בפרסומה בגיל צעיר, דרך ההתמוטטות הפומבית שחוותה בשנת 2007 בשיא תהילתה ועד למאבק המשפטי שמנהלת ספירס נגד אביה לביטול האפוטרופסות עליה. הסרט עורר מחדש שיח ציבורי נרחב בנושא היחס לו זכתה הזמרת מהתקשורת ומידוענים אחרים.

"במשך כל חיי הייתי חשופה כשהופעתי בפני הקהל. מאז ומעולם התקשורת שפטה אותי, העליבה אותי וגרמה לי להתבייש. ואני עדיין מתביישת עד עצם היום הזה", הוסיפה ספירס. הזמרת בת ה-39 סיכמה את הדברים במילים: "אני לא כאן כדי להיות מושלמת, מושלם זה משעמם". לפוסט צירפה ספירס סרטון שלה רוקדת לצלילי Crazy של להקת אירוסמית'.

הטריילר לסרט "לשחרר את בריטני":