צוות הסדרה "חברים"
צילום: גטי אימג'ס

דיווח: ספיישל האיחוד של "חברים" יוקלט השבוע

אחרי דחייה של יותר משנה: 6 כוכבי הסדרה יחזרו השבוע לאולפן בו צולמה הסדרה המיתולוגית. פרק האיחוד ישודר בהמשך השנה בשירות הסטרימינג HBO max. על פי דיווחים, כל שחקן יקבל 2.5 מיליון דולר על ההשתתפות
שני נחשוני
03 באפריל 2021
07:01

ספיישל האיחוד של כוכבי סדרת הטלוויזיה "חברים" צפוי להצטלם בשבוע הקרוב בלוס אנג'לס. כך פורסם הלילה (שבת) באתר הבידור האמריקני "וראייטי". על פי הדיווח, הנשען על מקור המעורב בהפקה, בהקלטה ישתתפו ששת השחקנים הראשיים  - מת'יו פרי, ג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס, ליסה קודרו, דייוויד שווימר ומאט לבלנק. ההקלטה תתקיים באולפני האחים וורנר בברבנק, ליתר דיוק באולם 24 - בו הצטלמה הסדרה המקורית.

View this post on Instagram

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

בפברואר שנה שעברה דווח לראשונה על הפקת האיחוד. קורטני קוקס שגילמה את מוניקה גלר בסדרה, פרסמה אז תמונה ישנה של צוות השחקנים בעמוד האינסטגרם שלה עם הכיתוב "זה קורה!". על פי פרסומים שונים דווח כי כל אחד מהשחקנים יקבל 2.5 מיליון דולר על השתתפות באיחוד ואף ישמש כמפיק בפועל.

מאז אמור היה הספיישל להצטלם בחודש מאי 2020, אך צילומיו נדחו בשל התפרצות מגפת קורונה. בחודש ספטמבר התארחו יחד אניסטון, קוקס וקודרו למיני-איחוד בטקס פרסי האמי. בנובמבר האחרון צייץ מת'יו פרי שגילם את צ'נדלר בינג בסדרה, ציוץ בו כתב כי "האיחוד של חברים נקבע מחדש לתחילת מארס". כשתושלם הפקתו צפוי הפרק להיות משודר בשירות הסטרימינג HBO max, שבבעלות חברת הכבלים HBO.

עשרת העונות של הסדרה המיתולוגית עברו גם הן לשירות הסטרימינג והאיחוד אמור היה לסייע לייצר התלהבות סביבן. על פי הדיווחים חברת וורנר-מדיה שמחזיקה ב-HBO max שילמה 400 מיליון דולר על הזכויות לשידור הסדרה.