-

רצח בן ה-14 בקריית גת: המטפל של האב החשוד נאשם שסיפק לו סמים מסוכנים

המטפל, בן 38 תושב גוש עציון, נעצר במסגרת החקירה, ממנה עלה כי הוא נהג לטפל באמצעות סמים מסוג MDMA, אותם היה מוכר למטופליו באלפי שקלים. המטפל נאשם גם בייצוא, ייבוא וסחר של סמים מסוכנים
אסף פוזיילוב
04 באפריל 2021
15:46

בבית משפט השלום בירושלים הוגש היום (ראשון) כתב אישום נגד המטפל של האב, החשוד ברצח בנו בן ה-14 בקריית גת, בגין אספקה של סמים מסוכנים לאב. המטפל, בן 38 תושב גוש עציון, נעצר במסגרת החקירה, ממנה עלה כי הוא נהג לטפל באמצעות סמים מסוג MDMA, אותם היה מוכר למטופליו באלפי שקלים.

עוד עלה מהחקירה כי לנאשם אין כל הסמכה או הכשרה לטפל באנשים הסובלים מהפרעות נפשיות וכי הוא נהג לרכוש את הסמים באמצעות הטלגראס. המטפל נאשם גם בייצוא, ייבוא וסחר של סמים מסוכנים.

מפרטים שעלו מחקירת הרצח עלה כי האב דקר את בנו לפחות 14 פעמים, בזמן שהאם נמצאת בחדר הסמוך. על פי מיקום הפצעים, מיקום האירוע והשעה - ייתכן שהאב רצח את הילד כשישן. 

אחיו של האב סיפר לכאן חדשות כי "המטפל שלו נתן לו כדור בימים האחרונים, ומייד אחר כך הוא התלונן שיש לו הזיות". האח הוסיף: "הוא הלך למטפל הזה כדי לשכוח מהעבר, לא היה משהו ספציפי אלא רק לפתוח דף חדש כמו כל בן אדם. המטפל בהיפנוזה נתן לו כדור כדי שיהיה קל יותר להפנט אותו".