שירי סובול

שירי סובול שהורשעה במעורבות ברצח אחותה שוחררה מהכלא

על סובול נגזרו שש שנות מאסר, ועל בן זוגה לשעבר ערן דוד נגזרו 20 שנות מאסר. סובול שידלה את בן זוגה לרצוח את אחותה התאומה הילי, על רקע סכסוך אישי ביניהן. ערן דקר את האחות בביתה 132 פעמים, לאחר מכן שירי הזעיקה את המשטרה וטענה שאלמונים רצחו את אחותה ונמלטו
מערכת כאן חדשות
08 באפריל 2021
14:25

שירי סובול, שהורשעה במעורבות ברצח אחותה הילי ב-2016, תשתחרר היום (חמישי) מכלא נווה תרצה. ב-2017 בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר על סובול שש שנות מאסר, ועל בן זוגה לשעבר ערן דוד נגזרו 20 שנות מאסר. התביעה ביקשה לגזור על סובול עשר שנים, אך בית המשפט נעתר לבקשת האם לקצר את העונש. 

סובול שידלה את ערן דוד, שהיה אז בן זוגה, לרצוח את אחותה התאומה על רקע סכסוך אישי ביניהן. ערן דקר את הילי סובול בביתה 132 פעמים בכל גופה. לאחר מכן שירי הזעיקה את המשטרה וטענה שאלמונים רצחו את אחותה  ונמלטו, תוך שהיא מצלמת את הגופה ושולחת בווטסאפ תמונות לחברים ובני משפחה.

בהקלטות בלעדיות מחקירתה של סובול, שפורסמו בכאן חדשות ב-2017, היא נשמעה אומרת לחוקרים: "רציתי שהיא תמות הרבה פעמים. זה כן רציתי. אבל אף פעם לא חשבתי שזה באמת יקרה"; "אני נראית לך רוצחת? יש לי מבט של רוצחת?"

תגיות:
רצח