פרקליט המדינה לשעבר משה לדור
-

פרקליט המדינה לשעבר: נתניהו צריך להגיד תודה על ההקלות שנעשו לו - גם בידי היועמ"ש

משה לדור סבור - נאומו של ראש הממשלה נגד הפרקליטות היה לא לגיטימי. בריאיון לכאן חדשות אמר: "הדבר הנכון הוא שנתניהו לא יהיה רה"מ כשיש נגדו כתבי אישום"
הכול פוליטי
10 באפריל 2021
19:38

פרקליט המדינה לשעבר משה לדור סבור כי נאומו של ראש הממשלה בנימין נתניהו נגד הפרקליטות היה לא לגיטימי. בריאיון לדב גיל-הר בכאן 11 אמר הערב (שבת) כי נתניהו "צריך להגיד יום יום תודה על ההקלות וההנחות שנעשו לו לאורך כל הדרך, גם בידי היועמ"ש". 

עוד הוסיף לדור כי הדבר הנכון, לדבריו, הוא שנתניהו לא יהיה ראש ממשלה כשיש נגדו כתבי אישום. "אני לא זוכר תקופה קודמת, בשנתיים-שלוש האחרונות, שהסיקור התקשורתי היה כל כך מיודע למה שבאמת נמצא בכתב האישום", הוסיף. 

לפני כחודשיים התייחס לדור בריאיון לכאן רשת ב לאמירות ראש הממשלה כי התיקים נגדו תפורים. פרקליט המדינה לשעבר אמר כי "מותר לראש הממשלה לומר שהתיקים יתפוררו, אבל הוא מקריא דפי מסרים. על פי מה שאני רואה בכתב האישום, אלו פרשות חמורות".

עוד בסמוך להגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה, תקף לדור בחריפות את נתניהו וקרא לו לצאת לנבצרות. בריאיון למרדכי גילת ותמר אלמוג בכאן רשת ב, אמר לדור כי "ההפיכה השלטונית היחידה, שכל אדם הגון מבחין בה – היא ההפיכה שראש הממשלה מבצע נגד מערכת אכיפת החוק". הוא הבהיר כי אסור שראש הממשלה יישאר בתפקידו.