הנאשם באונס, ז'אק רביבו

הותר לפרסום: זה הנאשם באונס בת ה-7 מהקריות - שאגר עשרות כוננים עם חומר פדופילי

לפני חודש נעצר ז'אק רביבו בן 59 והואשם באונס הילדה במחסן מתחת לביתה. לפי פרטי כתב האישום, רביבו קרא לילדה למחסן, סגר את הדלת וביצע בה את המעשה. בחיפוש בביתו נמצאו 67 דיסקים וכוננים עם חומרים פדופיליים שכללו פורנוגרפיה של קטינים בגילאי 14-3 • אימה של הילדה: כשהיא הצביעה והראתה לי את הבן אדם הזה, התמוטטתי נפשית כי זה בן אדם שאני מכירה
חן ביאר
21 באפריל 2021
09:23
עודכן ב 14:21

אונס בת 7 בקריות: בית המשפט המחוזי בחיפה דן הבוקר (רביעי) בהארכת מעצרו עד תום ההליכים של ז'אק רביבו, תושב קריית אתא, בן 59, נגדו הוגש כתב אישום בגין אונס ילדה בת 7. המעשה שהיה על פי כתב האישום לפני כשלושה שבועות אירע במחסן השייך לרביבו. 

אימה של הילדה סיפרה לכאן חדשות: "כל חיי אני גרה בשכונה הזאת, מרגע שהיא הצביעה והראתה לי את הבן אדם הזה, התמוטטתי נפשית כי זה בן אדם שאני מכירה. זה היה רגע מאוד קשה. היא בחנה את התגובה שלנו". 

לפי פרטי כתב האישום, הנפגעת נהגה להגיע לאזור הבניין שבו מתגורר הנאשם בשנה האחרונה. רביבו קרא לקטינה וביקש ממנה להתלוות למחסן המצוי בבעלותו. לאחר שנכנסה הקטינה למחסן רביבו סגר את הדלת ואז אנס אותה. 

הנאשם זא'ק רביבו, תמונה מתוך תיק החקירה

בני משפחתה של הנפגעת, שלהם היכרות עם הנאשם, הגישו את התלונה במשטרה ולאחר יומיים הוא נעצר. במחשבו האישי נמצאו חומרים פדופיליים ובהם פורנוגרפיה בה מוצגים קטינים וקטינות בגילאי 14-3. החומר אוחסן על גבי יותר מ-67 דיסקים וכוננים. 

סנגורו של הנאשם עו"ד יובל זמר אמר לכאן חדשות כי "הוא מכחיש את המיוחס לו. לטענתו מעולם לא פגע במתלוננת ובכל קטינה אחרת. מדובר בתלונה שהוגשה כרצון של הורי הקטינה לנקום בו בשל סכסוך קודם ביניהם". עורך הדין סיפר שרביבו הודה בהחזקת החומר הפדופילי.

עו״ד ועו״ס לירון אשל, מנהלת מרכז הליווי לילדים נפגעי עבירה במועצה לשלום הילד, שמלווה את משפחתה של הילדה, התייחסה בחיוב למהירות היחסית שבה הוגש כתב האישום. "במציאות בה רוב התיקים הפליליים בעבירות כנגד ילדים נסגרים, הליכי חקירה והגשת כתב אישום מהירים הם מסר חשוב ומחזק לילדים נפגעי עבירה. כך גם יש בכך מסר הרתעתי חשוב למי שפוגע בילדים", אמרה. 

"כעת יש להמשיך ולפעול למיצוי הדין ובהתאם לענישה הולמת. המועצה לשלום הילד מפעילה מרכז לליווי ילדים נפגעי עבירה במסגרתו מלווה מידי שנה מאות ילדים נפגעי עבירה ובני משפחתם לאורך ההליך הפלילי, תומכת בהם ומסייעת להם להתמודד עם השלכות הפגיעה ואתגרי ההליך הפלילי".

בהכנת הידיעה השתתפה ורד פלמן

תגיות:
אונס