אמיליה קלארק, מייקל קיטון, ארכיון
צילום: אי-פי

חאליסי מצטרפת למארוול, קיטון חוזר לבאטמן

כוכבת משחקי הכס אמיליה קלארק צפויה להשתתף בסדרה חדשה שתעלה בדיסני פלוס. מייקל קיטון יגלם את איש העטלף בסרט הקולנוע "הפלאש" של אולפני האחים וורנר
אלון פרוכטר
21 באפריל 2021
11:27

כוכבת "משחקי הכס", השחקנית הבריטית אמיליה קלארק, צפויה להצטרף ליקום הקולנועי-טלוויזיוני של אולפני "מארוול". אתר הבידור האמריקני "וראייטי" פרסם הלילה (רביעי) כי השחקנית נמצאת בשלבים אחרונים במשא ומתן עם האולפנים, להצטרף לסדרת הטלוויזיה החדשה "פלישה סודית" (Secret Invasion) שתעלה בשנה הבאה בשירות הסטרימינג "דיסני פלוס". מלבדה קלארק, צפויים להשתתף בסדרה גם השחקן סמואל ל. ג'קסון וכוכבת הסדרה "הכתר" אוליביה קולמן.

"דיסני פלוס", הושקה לראשונה בארצות הברית בנובמבר 2019. מלבד סרטי הקולנוע של אולפני דיסני ומארוול, וסדרות הטלוויזיה של אולפני FOX אותם רכשה דיסני, עלו בשירות הסטרימינג סדרות מקוריות כגון "המנדלוריאן", "וונדה ויז'ן", "הפלקון וחייל החורף" ועוד.

אחרי 30 שנה: מייקל קיטון יגלם שוב את באטמן

כוכב הקולנוע הוותיק מייקל קיטון יכנס בקרוב שוב לחליפת איש העטלף. אתר הבידור האמריקני "אנטרטיינמנט וויקלי" פרסם הלילה (רביעי) כי השחקן יגלם את גיבור העל באטמן בסרט הקולנוע הבא של אולפני האחים וורנר - "הפלאש". דיווחים בנושא המגעים שניהלו האולפנים עם קיטון פורסמו כבר ביוני בשנה שעברה.

קיטון בן ה-69, גילם את באטמן בשני הסרטים "באטמן" בשנת 1989 ו"באטמן חוזר" 1992. בשנת 2014 היה מועמד לפרס גלובוס הזהב על תפקידו בסרט הקולנוע זוכה פרס האוסקר "בירדמן". בסרט "הפלאש" יככב בתפקיד הראשי עזרא מילר, שיחזור לדמות גיבור העל שנושא את שם הסרט. מילר גילם את הפלאש בסרט "ליגת הצדק" לצד גל גדות ובן אפלק בשנת 2017.