ירון לונדון

ירון לונדון על הנספים באסון מירון: "זה לא האבל שלי כי אנחנו לא בני עם אחד"

העיתונאי התייחס לאסון בריאיון לדב גיל-הר בתוכנית "ערב ערב" בכאן 11: "העזתי לבטא רגשות כמוסים של רבים, מבחינתי זה כמו אנשים בסין" • אלי פלאי, מו"ל השבועון החרדי "משפחה": יש טרנד כזה שמותר להוציא את כל הדברים המכוערים כי זה אותנטי
ערב ערב
03 במאי 2021
18:21

העיתונאי ירון לונדון התייחס היום (שני) לאסון במירון ואמר על הנספים כי "זה לא האבל שלי". בריאיון לדב גיל-הר בכאן 11 הסביר לונדון כי "אנחנו לא בני עם אחד". באסון שהתרחש בלילה שבין חמישי לשישי, בהילולת ל"ג בעומר, נהרגו 45 בני אדם.

לדברי לונדון, הוא העז לבטא רגשות כמוסים של רבים. על דבריו של שר הפנים אריה דרעי אמר לונדון כי "כשדרעי אומר שזו גזירת שמיים – במקרה הזה הוא אשם, אין פה גזירת שמיים. יש פה חוסר אחריות של ציבור שחשוב לו יותר להתגודד ולהתפלל לאדם שחיי לפני כמעט 2,000 שנה. רובם אינם יודעים מה הוא אמר".

כל דור וגרבוזו, ירון לונדון בדבריו הוכיח שוב עד כמה יש בישראל דעות חשוכות שאינן יכולות להכיל מסורות ותרבויות אחרות.את...

פורסם על ידי ‏Miri Regev מירי רגב‏ ב- יום שני, 3 במאי 2021

מו"ל השבועון "משפחה": יש טרנד להוציא דברים מכוערים

אלי פלאי, מו"ל השבועון החרדי "משפחה", הגיב לדברי לונדון: "יש טרנד כזה שמותר להוציא את כל הדברים המכוערים כי זה אותנטי, זה לא עולם הערכים שלי. ראיתי שהיו אנשים שאמרו לו שהוא שיקף את מה שהם מרגישים - וזה כאב לי יותר, ועם הרגש הזה אנחנו צריכים להתמודד".