יחידה להב 433, ארכיון
צילום: פלאש 90

החשד לאונס בליגת העל: פרטים חדשים על עדותה של הצעירה היום במשטרה

בעדות שנמשכה 8 שעות, פרשה המתלוננת על תקיפה מינית כיצד הוטרדה, נסחטה ונאנסה לכאורה על ידי בכיר במועדון הכדורגל בו הועסקה. לטענת מקורביה, שחקן בקבוצה, שרומן בינו לבין המתלוננת שימש בידי החשוד ככלי לסחיטתה - ידע על הנעשה אך שתק ולא סייע לה
הדס גרינברג
04 במאי 2021
22:10

חשד לאונס עובדת עובדת במועדון בליגת העל: הצעירה שהתלוננה על אונס של בכיר בקבוצת כדורגל בליגת העל מסרה היום עדות בפעם השנייה. העדות, שניתנה ביחידה לפשיעה חמורה במשטרה, ארכה כשמונה שעות. לפי המתלוננת, הפגיעות החלו לפני כשנה וחצי, וראשיתן בהטרדות מיניות של הבכיר במועדון הכדורגל, בין היתר בהודעות שהיא קיבלה ממנו.

התנהגות זו ליוותה אותה עד לפני כחודש וחצי, אז על פי החשד ראה אותה הבכיר עם שחקן הקבוצה ברגע אינטימי, ומאז התחיל בסחיטה ואיומים, כשהוא מכריח אותה לקיים איתה יחסי מין בתמורה לשתיקתו, וכך אונס אותה. מקורביה סיפרו לכאן חדשות כי שחקן הקבוצה שאיתו היו לה יחסים אינטימיים ידע הכל ממנה, שתק ולא עושה דבר.

למשטרה יש חומרים המגבים את עדותה. הבכיר במועדון החשוד באונס יזומן בקרוב לחקירה. גם השחקן המעורב בפרשה צפוי להיות מזומן לחקירה. מקורביה של המתלוננת ציינו שהיא שרויה במצב נפשי "לא פשוט".