ספיר ברמן

בדרך לנטפליקס? ענקיות תוכן פנו לשופטת ספיר ברמן

נטפליקס ו-MGM פנו לשופטת הכדורגל הטרנסג'נדרית במטרה לתעד את סיפורה. מנכ"ל איגוד השופטים לכאן חדשות: "עד סוף העונה אנחנו רוצים שיהיה שקט סביבה. לאחר מכן, בהחלט יש אפשרות להכול"
יואב בורוביץ'
05 במאי 2021
10:41

ענקיות התוכן נטפליקס ו-MGM פנו לשופטת הכדורגל הטרנסג'נדרית ספיר ברמן במטרה לתעד את סיפורה. מנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר אמר היום (רביעי) לכאן חדשות: "החברות כבר פנו לספיר ואלינו, אבל עד סוף העונה אנחנו רוצים שיהיה שקט סביבה. לאחר מכן, בהחלט יש אפשרות להכול".

ביום שני ברמן שפטה לראשונה כטרנסג'נדרית במשחק של ליגת העל. בסביבתה הקרובה אומרים שהיא שוקלת בעתיד לנסות להיות שופטת כדורגל נשים בזירה הבין לאומית. בד בבד, בכיר באיגוד השופטים אמר אמש לכאן חדשות: "הכוונה היא להמליץ בעוד שנה-שנתיים על ספיר כשופטת בין-לאומית, זאת כמובן אחרי שתצבור עוד ניסיון בליגת העל ותמשיך להציג יכולת גבוהה". 

במסיבת עיתונאים שקיימה ברמן לפני כשבוע עם נציגי ההתאחדות לכדורגל, היא הודתה על התמיכה שקיבלה מאז שחשפה שהיא עוברת הליך להתאמה מגדרית "תמיד ראיתי את עצמי בתור אישה ותמיד הייתה קנאה למין הנשי. בתור גבר, הייתי גבר מצליח. אבל כשהייתי לבד - הייתי אישה", היא סיפרה.