עדן אלנה
צילום: כאן

רגע לפני האירוויזיון: עדן אלנה מרגשת בגרסה אקוסטית לשיר המייצג

בהופעה במתחם די סי בירושלים ביצעה עדן את השיר Set me free - לראשונה בביצוע חי. כבר בסוף השבוע הקרוב תטוס להולנד יחד עם המשלחת הישראלית, שם יבצעו חזרות אינטנסיביות עד התחרות • ביום ראשון תתקיים החזרה הראשונה של ישראל על הבמה ברוטרדם, בה תיחשף גם השמלה איתה תופיע אלנה
שני נחשוני
06 במאי 2021
19:02

רגע לפני שהיא עולה על בימת האירוויזיון ברוטרדם עוד שבועיים בדיוק, עדן אלנה מחממת מנועים בהופעה ייחודית במתחם די סיטי שבירושלים. הנציגה של ישראל ביצעה גרסה אקוסטית לשיר Set Me Free עימו תתחרה באירוויזיון -  בבכורה עולמית שפורסמה היום (חמישי).

זהו למעשה ביצוע חי ראשון של עדן לשיר, וכבר בסוף השבוע הקרוב היא תטוס להולנד יחד עם המשלחת הישראלית, שם יבצעו חזרות אינטנסיביות עד התחרות.

ההופעה האוקסטית התקיימה במקום בו גם צילמה את הקליפ לשיר לאירווזיון, ואלנה ריגשה בה גם בביצועים אקוסטיים לשיר Arcade של דאנקן לורנס שזכה באירוויזיון 2019 שנערך בישראל וכן לשיר Fuego של אלני פוריירה ו-Listen של ביונסה. בימים האחרונים עדן עובדת מסביב לשעון ומבלה מדי יום בחזרות גנרליות על הנאמבר לתחרות, שתתקיים השנה תחת מגבלות קשות בשל נגיף הקורונה.

החזרה הראשונה של ישראל על בימת האירוויזיון תתקיים ביום ראשון ה-9 במאי בשעה 14:40 שעון ישראל, אז ייחשפו הבימוי וההעמדה של הנאמבר הישראלי - וגם - לא פחות מהשמלה עימה עדן תופיע בתחרות, שעוצבה על ידי המעצב אלון ליבנה והסטייליסט איתי בצלאלי.

"אני שמחה ונרגשת שהגיע הרגע וזה סוף סוף קורה", מסרה אלנה. "עם הביטול של האירוויזיון בשנה שעברה וכל התלאות שבדרך, היו רגעים בהם חשבתי שגם השנה התחרות תתבטל וזה מרגיש נהדר שאני אוכל לעלות על הבמה הגדולה ברוטרדם ולייצג את ישראל בצורה הכי טובה שאפשר".