עדן אלנה, הנציגה הישראלית לאירוויזיון 2021

סיקרנה את העיתונאים: עדן אלנה פותחת מבערים בחזרה הראשונה ברוטרדם

החזרה הראשונה של הנציגה הישראלית על בימת האירוויזיון הסתיימה ללא תקלות משמעותיות, ובה נחשפה לראשונה ההעמדה והתלבושות • אלנה, מצידה, נתנה ביצוע מדוייק וכריזמטי כמו שהיא יודעת - כך זה נראה
שני נחשוני
09 במאי 2021
16:40

החזרה הראשונה של עדן אלנה על בימת תחרות האירוויזיון ברוטרדם התקיימה היום (ראשון), והסתיימה באקורדים שמחים בהחלט. זוהי גם הפעם הראשונה בה נחשפת ההעמדה והתלבושת של הנציגה הישראלית - שמלת מיני לבנה ומנצנצת משובצת פאייטים ופסים שחורים, שמסתנכרנת יפה עם בגדי הרקדנים.  

החזרה צולמה על ידי מארגני התחרות והועברה לעיתונאים באתר אינטרנט ייעודי. רבים מהם הביעו התרגשות וסקרנות מהנאמבר הישראלי, שהורגשו בתגובות שקפצו בצ'אט העיתונאים בצד הווידאו. אלנה, מצידה, פתחה מבערים כמו שהיא יודעת - והביאה על הבמה ביצוע מדוייק וכריזמטי.

החזרה עברה ללא תקלות משמעותיות. תקלה קטנה קרתה בחלק בו הרקדנים מורידים מעדן שמלה אחת ומתגלה תחתיה בגד אחר, אז החילוף לא עבר לגמרי חלק - אבל לחזרה ראשונה אפשר לגמרי להיות מרוצים - ולאחל שמפה ועד לתחרות זה רק ילך וישתבח.

לפני כחודש, קפצה אלנה 20 מקומות בטבלאות ההימורים והגיעה למקום ה-11. התחרות הגדולה תתקיים ב-18 במאי ברוטרדם שבהולנד, ממש עוד קצת, תחת מגבלות הדוקות בשל נגיף הקורונה.