ערן זהבי
(צילום: telegraaf.nl)

ערן זהבי עזב את סגל קבוצתו בהולנד בעקבות שוד אלים שעברו אשתו וילדיו

ערן זהבי מגיב לראשונה לאחר השוד האלים: "הרבה מעבר לפריצה רגילה לבית וגניבת רכוש" • לפי דיווחים, שני השודדים היו חמושים כאשר אחד מהם נכנס לבית כשהוא מתחזה לשליח. הם התקשרו לכדורגלן עצמו כדי לשאול היכן נמצאים פריטים יקרי ערך, ובהמשך תקפו באלימות את אחד מילדיו ואת אשתו. המשטרה המקומית מחפשת אחר השודדים. רעייתו של זהבי הגיבה: "עברו עלינו שעות קשות"
כתבי כאן חדשות
09 במאי 2021
18:12
עודכן ב 13:16

הכדורגלן הישראלי ערן זהבי עזב היום (ראשון) את סגל קבוצתו בהולנד ונסע אל ביתו בעקבות שוד אלים שעברו אשתו וילדיו בביתם. סוכנו של זהבי, רונן קצב מסר: "כשנוכל לתת עוד פרטים נרחיב, כרגע אבקש לכבד את פרטיות השחקן ומשפחתו". לפי דיווחים, השודדים היו חמושים כשאחד מהם חדר לדירה כשהוא מתחזה לשליח. המשטרה פתחה במצוד אחרי השודדים. משטרת הולנד אמרה לכאן חדשות: "לא פוסלים מניע אנטישמי בפריצה לביתו של זהבי, אבל זה לא כיוון החקירה הראשון". 

ערן זהבי הגיב: "תודה לכולם על הדאגה והאהבה. מקרה לא נעים, הרבה מעבר לפריצה רגילה לבית וגניבת רכוש".

רעייתו של זהבי, שי, פרסמה תגובה ראשונה בפוסט באינסטגרם וכתבה: "עברנו מקרה מזעזע של שוד ותקיפה במקום שאמור להיות עבורנו הכי בטוח בעולם - הבית שלנו. עברו עלינו שעות קשות ואנחנו צריכים רגע לעכל. חשוב לי לציין שלא הרימו יד על הילדים והם בסדר גמור, פיזית. נפשית אנחנו כולנו נצטרך לעבוד יחד ולעבור את זה בתקופה הטובה ביותר. אני מודה לכולם מקרב לב על הדאגה ועל הרצון לעזור. זה מחמם את הלב". 

לפי דיווחים בתקשורת ההולנדית, משפחתו של זהבי נשדדה באיומי נשק, שערה של רעייתו נגזז ואחד מילדיו הוכה. כמו כן דווח כי השודדים טילפנו לכדורגלן עצמו ודרשו לדעת היכן נמצאים בבית פריטים יקרי ערך. בשנה האחרונה התרחשו כמה אירועים דומים עם כדורגלנים מובילים באירופה, אך זאת הפעם הראשונה שזה קורה לכדורגלן ישראלי בכיר.

ביתו של ערן זהבי (צילום: INTER VISUAL STUDIO)

משפחתו של זהבי מתגוררת באמסטרדם, כשעה נסיעה מהעיר שאליה זהבי הגיע עם קבוצתו, עד שקיבל את ההודעה. בחשבון הטוויטר הרשמי של הקבוצה פ.ס.וו פורסמה הודעה בנושא.

זהבי חתם בחודש ספטמבר 2020 לשנתיים במועדון הפאר ההולנדי פ.ס.וו איינדהובן. זאת לאחר יותר מארבע שנים בסין בהן הבקיע 91 שערים ב-106 הופעות. זוהי התחנה השנייה של זהבי באירופה, לאחר שבשנים 2013-2011 שיחק בפלארמו האיטלקית.

בהכנת הכתבה השתתפו: ליאן וילדאו, יואב בורוביץ', מיכל רשף, אנטוניה ימין ומתי ברנהרט