פרמיירה תחת ריחוק חברתי
צילום: רויטרס

אחרי יותר משנה וחצי: פרימיירה מצומצת לסרט החדש של דיסני "קרואלה"

אתמול יצא טריילר ראשון לסרט המוזיקלי "אוון הנסן היקר", המבוסס על המחזמר שזכה בשישה פרסי טוני. שני הסרטים צפויים לצאת לאקרנים בארה"ב ב-2021
אלון פרוכטר
19 במאי 2021
11:35

תעשיית הקולנוע ההוליוודית מגלה סימני התאוששות: אחרי יותר משנה וחצי בלי פרימיירות, הלילה (רביעי) התקיימה פרימיירה מצומצת לסרט החדש של דיסני "קרואלה" בהשתתפות אמה סטון. אירוע הקרנת הבכורה היה קטן יותר, בגלל הנחיות הריחוק החברתי. הבכורה התקיימה בתיאטרון "אל קפיטן" בלוס אנג'לס, והזכירה לנוכחים את ימי הזוהר שקדמו למגפת הקורונה.

סטון מגלמת בסרט את קרואלה דה ויל הצעירה, הנבלית מהסרט "101 כלבים וגנבים". עלילת הסרט מתרחשת בשנות ה-70 בלונדון, בעיצומה של מהפכת הפאנק רוק, ועוקבת אחר נוכלת צעירה הנחושה לקנות לעצמה תהילת עולם באמצעות עיצובי האופנה שלה. אסטלה מתיידדת עם זוג גנבים צעירים, ויחד, השלושה בונים לעצמם חיים ברחובות לונדון.

הסרט צפוי לצאת לאקרנים בבתי הקולנוע בארה"ב ב-28 במאי, ובמקביל יופץ גם בשירות הזרמת המדיה דיסני+.

בתוך כך, אתמול יצא טריילר ראשון לסרט המוזיקלי "אוון הנסן היקר", המבוסס על המחזמר שזכה בשישה פרסי טוני בשנת 2016, ובכיכובו של מי שכיכב במחזמר, בן פלאט.

הסרט עוקב אחר אוון הנסן, תלמיד תיכון חרד ומבודד שכותב לעצמו מכתבים. חברו לכיתתו של אוון, קונור מרפי, תופס את אחד ממכתביו ומת בהתאבדות כשהפתק בכיסו, מה שהוביל את הוריו של קונור להאמין שמדובר במכתב התאבדות המופנה לאוואן. אוון מעמיד פנים שהיה חבר של קונור ויוצר מערכת יחסים מפוברקת עם משפחת מרפי.

הסרט, בהפקת אולפני יוניברסל, צפוי לצאת לאקרנים בבתי הקולנוע בארה"ב ב-24 בספטמבר.