כרזת עדן אלנה

אירוויזיון 2021: עדן אלנה תשיר שלישית בגמר במוצ"ש

הזמרת הישראלית סיימה הבוקר את החזרה הגנרלית ותשתתף הערב בחזרת השופטים. הגמר יתקיים מחר בשעה 22:00 שעון ישראל. כל מצביע יוכל להצביע 20 פעמים לכל שיר
אנטוניה ימין ושני נחשוני
21 במאי 2021
14:34

עדן אלנה תעלה מחר (שבת) על בימת גמר האירוויזיון ברוטרדם, הולנד. למרות השאיפה להשתבץ כמה שיותר קרוב לסיום התחרות, כבר אחרי חצי הגמר הוגרלה עדן להופיע בחלקה הראשון של תחרות הגמר. אתמול כבר הוגרל שירה, "set me free", כשיר השלישי שיושר. קרוב מאוד לתחילתה של התחרות.


היום קיימה עדן אלנה את החזרה הגנרלית ולאחריה מתקיימת חזרה הנחשבת לחזרה טכנית בלבד, בעיקר כדי לשמור כוח לחזרת השופטים שתתקיים הערב ובה קובעים 50% מהניקוד שהאומנים יקבלו בגמר מחר. עדן אלנה צלחה את החזרה וגם הפעם הגיעה ל"וויסל נאוט" הגבוה והמפורסם שלה ללא זיופים.

לאחר שלפני חצי הגמר התקיימו ברוטרדם הפגנות נגד ישראל ונגד עד אלנה, בעקבות מבצע "שומר החומות", היום יקיימו יהודים תושבי העיר הפגנת תמיכה בישראל ובזמרת עצמה.

הגמר יתקיים מחר בשעה 22:00 שעון ישראל. כל מצביע יוכל להצביע 20 פעמים לכל שיר. את גמר האירוויזיון היה אמור לפתוח דנקן לורנס, הכוכב ההולנדי שניצח ב-2019, אך מפני שנדבק בקורונה הוא לא יופיע במוצאי שבת.