אורן שטרלינג

עוה"ד של המתלוננת נגד אורן שטרלינג: היא ניסתה להתאבד פעמיים

מנכ"ל הפועל חיפה החשוד בעבירות מין: "יש פה מסע נקמני". שטרלינג חשוד באונס, סחיטה ומעשה סדום של עובדת במועדון, לאחר שתפס אותה מקיימת יחסים עם שחקן נשוי בקבוצה
יואב בורוביץ'
26 במאי 2021
13:07
עודכן ב 13:40

השופט בדימוס ועורך הדין משה גלעד, שמייצג את המתלוננת נגד מנכ"ל הפועל חיפה אורן שטרלינג, סיפר היום (רביעי) לכאן רשת ב על מצבה הנפשי הקשה של צעירה. "היא ניסתה להתאבד פעמיים בגלל האירוע הזה", הוא ציין בריאיון לאסתי פרז בכאן רשת ב. "הגדרנו את הטיפול הפסיכולוגי בה 'טיפול אינטנסיבי'. אני מקבל טלפונים באמצע הדיונים שהיא מרגישה בדאון". 

מנכ"ל הפועל חיפה, החשוד בביצוע עבירות מין בעובדת במועדון, אמר היום במסיבת עיתונאים: "נתתי למשטרה ראיות חותכות לכך שיש פה מסע נקמני או ניסיון להפיל מישהו". עורך דינו הוסיף כי "לא היו שום יחסי מין בין אורן לבין המתלוננת". 

שטרלינג – שהוצא לחופשה מתפקידו – חשוד באונס, סחיטה ומעשה סדום, לאחר שהעובדת בת ה-23 הגישה נגדו תלונה במשטרה על שהטריד אותה במשך שנה וחצי, ואחרי שתפס אותה מקיימת יחסים עם שחקן נשוי - הכריח אותה לקיים יחסי מין בתמורה לשתיקתו.

עוד טענה המתלוננת שהשחקן שעימו קיימה יחסים ידע על הסחיטה מצד מנכ"ל הקבוצה, אך שתק ולא עשה דבר. בחקירתו שטרלינג הכחיש שאנס את המתלוננת. בעבר הוגשו נגדו תלונות על הטרדות מיניות, שעל חלקן הוא גם נחקר במשטרה ב-2010. הוא פוטר אז בעקבות החקירה אך הוחזר לתפקיד בכיר יותר.