אחיה של הנרצחת באילת הגיע למשטרה וסיפר שביצע את המעשה

פורסם שמה של הנרצחת ג'ומענה קייס • אחיה אמר שביצע את המעשה כי פגעה לטענתו בכבוד המשפחה • בין האישה לבעלה בנפרד היה סכסוך ארוך שנגעה להסדרי ראיה של תינוקם כבן שנה
אסף פוזיילוב
28 במאי 2021
15:00

הרצח באילת: פרטים נוספים נחשפו היום (שישי) מרצח ג'ומענה קייסי, לפי החשד בידי אחיה. מי שסיפר על האירוע הוא האח, פלאח קייסי, שהגיע לתחנת המשטרה וסיפר שביצע את המעשה. הוא מסר הודאה מפורטת במשך זמן ארוך ואמר שהרקע הוא פגיעה בכבוד המשפחה. 

בין האישה לפרודה היה סכסוך ארוך בנוגע להסדרי הראיה של התינוק בן השנה. התינוק היה בבית בזמן שהוכתה קשות בראשה. לאחר ההודאה הארוכה, בחקירה נוספת, טען האח ששמע קולות בעת ביצוע הרצח. אולם בחקירתו הראשונה מיד לאחר האירוע דיבר בצורה מסודרת, ברורה וקוהרנטית, ענה על שאלות ולא נראה כלל במצב פסיכוטי או שאינו שולט במעשיו.

אתמול הוארך מעצרו ב-11 יום. בעבר הגישה האישה תלונות נגד בני משפחתה ואמרה שהיא חוששת לביטחונה. שני אחייה מתגוררים באילת. אחד מהם לקח את התינוק.

הפרוד שלה, עלי ג'ויליס, החשוד בקשירת קשר לרצח, מכחיש את המיוחס לו ואומר שהפעם האחרונה ששוחח עם האח הייתה לפני חודש וחצי. סניגורו יגיש ערעור היום לבית המשפט המחוזי על הארכת המעצר שלו בשישה ימים. 

תגיות:
רצח