גל גדות

גל גדות קראה לשלום במבצע "שומר החומות" - והתבקשה לחזור בה

לפי דיווחים באתרי תרבות, גדות סירבה לבקשת חברת "האחים וורנר" • בפוסט כתבה כוכבת וונדר וומן: "זהו מעגל אכזרי שנמשך זמן רב מדי. לישראל מגיע לחיות כאומה חופשייה ובטוחה, ולשכנינו מגיע אותו דבר"
שני נחשוני
31 במאי 2021
20:11
עודכן ב 21:12

לפי דיווחים באתרי תרבות, חברת "האחים וורנר" (Warner Bros. Entertainment) שמפיקה את סרטי וונדר וומן, ביקשה מגל גדות לחזור בה מהציוץ שפרסמה בתקופת מבצע "שומר החומות". רבים הגיבו באופן שלילי לפוסט ברשת, והאשימו אותה שהיא תורמת לאלימות במזרח התיכון. לפי הדיווחים, האולפנים ביקשו מגדות שתחזור בה מדבריה אך היא מסרבת לעשות זאת.

יש לציין, שלמרות חילוקי הדעות בין גדות לבין הבוסים שלה באולפן לגבי הציוץ, חוסר הסכמתה לחזור בה מדבריה לא צפוי להשפיע על עתיד העסקתה כ"וונדר וומן". מיחסי הציבור של גל גדות ושל נציגי וורנר בראדרס בישראל טרם התקבלה תגובה.

באותו פוסט כתבה גדות: "ליבי נשבר, המדינה שלי במלחמה. אני דואגת למשפחתי, לחבריי, אני דואגת לעם שלי. זהו מעגל אכזרי שנמשך זמן רב מדי. לישראל מגיע לחיות כאומה חופשייה ובטוחה, ולשכנינו מגיע אותו דבר. אני מתפללת למען הקורבנות ומשפחותיהם, אני מתפללת שהעוינות הבלתי נתפסת הזאת תסתיים, אני מתפללת שהמנהיגים שלנו ימצאו את הפתרון, כדי שנוכל לחיות זה לצד זה בשלום. אני מתפללת לימים טובים יותר".