אלה לי ועדן חסון
צילום: אור דנון

שומעת? שימי פס: עדן חסון ואלה לי עם המנון הגאווה של 2021

השיר "שימי פס" ילווה את סדרת אירועי חודש הגאווה • עם הפקה מוזיקלית מהודקת וטקסט חצוף מלווה במסרים של חופש מהגדרות ותעופה עצמית - נראה שמדובר בלהיט קיצי מדבק
שני נחשוני
16 ביוני 2021
17:47

"אם בא לך מסיבת בריכה אז יאללה שימי פס, להיות טבעית בלי מסקרה אז יאללה שימי פס, לאכול כל מה שבא לך מתוקים ועוגיות תני ביס כבר מהכל בלי לספור קלוריות", ככה נפתח "שימי פס", שיר הגאווה הרשמי של 2021 שמפגיש לדואט שניים מהכוכבים החמים של הרגע - עדן חסון ואלה לי.

עם הפקה מוזיקלית פופית מהודקת וטקסט חצוף עם מסרים של חופש מהגדרות ותעופה עצמית - נראה שמדובר בלהיט קיצי מדבק.

"שימי פס" שוחרר לרגל חודש הגאווה, יחד עם קליפ צבעוני ומושקע בחסות חברת המחשוב DELL. השיר נכתב והולחן על ידי עדן חסון לצד צמד היוצרים דולי ופן (דולב רם ופן חזות), שאחראים בין השאר ללהיטים "מלכת השושנים", "חצי משוגע", "למה לי", "קומסי קומסה", והמפיק המוזיקלי יעקב למאי.

היוזמה, החיבור וההפקה האמנותית של השיר הם בניצוחו שמעון שירזי, שחתום כמפיק וכמנהל אמנותי על מרבית אירועי הגאווה הגדולים שהתקיימו בישראל. השיר ילווה את סדרת אירועי חודש הגאווה, בהובלת המרכז הגאה של עיריית תל-אביב-יפו ומחזיק תיק הגאווה, חבר מועצת העיר איתי פנקס-ארד. "השיר הוא קריאה לחופש, לסובלנות ולהעצמה אישית של כל אחת וכל אחד בדיוק כפי שהם", כך נכתב בהודעה הרשמית עם שחרור הקליפ.