ארג'ונה
מתוך דף הפייסבוק של ארג'ונה כרמל

"הוא השתלט על הגוף שלי, זו חוויה של מוות": עדויות חדשות נגד ארז ארג'ונה כרמל

בזו אחר זו, התייצבו נשים מול המצלמה וסיפרו כיצד פגע בהן המורה הרוחני ששם קץ לחייו - לפני תחקיר שפורסם עליו
אמיר גרא
17 ביוני 2021
23:10
עודכן ב 19 יוני 05:44

"הוא השתלט על הגוף שלי, זו חוויה של מוות": עדויות חדשות של נשים, שמתייצבות מול המצלמה - ומספרות כיצד פגע בהן ארז ארג'ונה כרמל, המורה הרוחני ששם קץ לחייו לפני תחקיר שפורסם עליו.

בזו אחר זו, מספרות הנשים על חוויות של שיתוק וניתוק מהגוף שלהן, מן תחושת קיפאון שלא איפשרו להן להתנגד, בזמן שאנג'ונה תקף אותן מינית לכאורה. "הוא פגע בי ב-6 בנובמבר 2013", מספרת טל קרן כץ בעדות מצמררת. "כל שנה כתבתי פוסט על מה שהוא עשה לי, ותמיד כתבתי 'ההוא' כי פחדתי שהוא יפגע בי או יתבע אותי אם אגיד את השם שלו".

קרן כץ המשיכה לתאר את התקיפה המינית. "בפעם הראשונה שישבתי מולו הוא היה עם אנרגיה אלימה ומפחידה שבאה להפשיט אותי בעיניים. הלכתי לשירותים וכשיצאתי מהם הוא חסם את הדלת בגוף שלו. ניסיתי לצעוק אבל הפה שלי לא זז, לא הצלחתי לדבר. הוא לקח אותי לחדר השינה שלו. הרגשתי שאני לא מצליחה להתנגד".

"הדבר הראשון הוא לצאת מהגוף כי הגוף נלקח ממני", מספרת יעל אובדיה. "מישהו אחר השתלט על הגוף שלי, זאת חוויה של מוות". יעל אריאל מסבירה שלא לסוף הזה, בו ארג'ונה שם קץ לחייו, קיוו המתלוננות. "המטרה שלנו הייתה להפסיק את הפגיעות ולמנוע את הפגיעה הבאה".

"ארז חסם את דלת השירותים בגוף שלו. ניסיתי לצעוק אבל לא הצלחתי לדבר. הוא לקח אותי לחדר השינה שלו. הרגשתי שאני לא מצליחה להתנגד"

ארג'ונה כרמל, מנחה סדנאות רוחניות מפרדס חנה-כרכור נמצא שבוע שעבר ללא רוח חיים ביער אלונה. בתקופה האחרונה ערך אתר "פוליטיקלי קוראת" תחקיר נגדו, בו עלו טענות לפגיעות מיניות מצידו במשך שנים. ארג'ונה כרמל נעלם לאחר שנודע לו על התחקיר שטרם פורסם.

בפוסט שפרסם לפני היעלמותו בדף הפייסבוק שלו, כתב ארג'ונה-כרמל: "כשאני מתבונן לאחור על ההתנהלות שלי בעבר, אני מזדעזע מגודל גוף הכאב שניהל אותי. הצמא המטורף להכרה וחווית הבדידות שגרמה לי לחפש תשומת לב ואהבה בחוץ. ואז גם לפגוע באחרים, להיות חסר רגישות ומרוכז בעצמי".