איתמר יצחקי

מאמן הכדורסל שחשוד בביצוע עבירות מין בקטינים: איתמר יצחקי

יצחקי, תושב תל אביב בן 27, אימן בקבוצות ברעננה בהן שיחקו נערים בני 14-13. בעבר הוגשה נגדו תלונה שנסגרה. עד אתמול הוגשו שלוש תלונות בנוגע למאמן, במשטרה מחפשים מקרים נוספים
איתי שיקמן, הדס גרינברג ואורלי אלקלעי
18 ביוני 2021
12:00
עודכן ב 12:24

איתמר יצחקי, תושב תל אביב בן 27, הוא מאמן הכדורסל שנעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטינים אותם הדריך – כך הותר לפרסום היום (שישי). יצחקי אימן קבוצות כדורסל בעירוני רעננה שבהן שיחקו ילדים ונערים בכיתות ו' ו-ח'. הוא חשוד שפגע בנערים בני 13 שאימן. בעבר הוגשה נגדו תלונה שנסגרה. 

השופטת ורד שכטמן, שהאריכה אמש את מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה עד ליום שני, כתבה בהחלטתה: ״מהחומר שהובא לעיוני קיים חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לחשוד״. עד אתמול הוגשו במרחב שרון שלוש תלונות בנוגע למאמן, אך במשטרה מחפשים מתלוננים נוספים. פרסום פרטיו של החשוד אמור לסייע בכך. אתמול בית משפט השלום בפתח תקווה את מעצרו של יצחקי בחמישה ימים.

עורכת הדין רויטל קוצר, שמייצגת המאמן מטעם הסניגוריה, הציבורית מסרה: "הוא משתף פעולה עם החוקרים ולטענתו לא ביצע מעשים מיניים בקטינים. אנו ממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה בהקדם".

מעיריית רענה נמסר: "השמירה על שלומם וביטחונם של תלמידי העיר עומדת בראש סדר העדיפויות העירוני. אנו פועלים בהתאם לחוק, על אחת כמה וכמה במקרים רגישים כמו אלו של תלונה או של חשד לפגיעה לכאורה בשלום ילדינו. במקרים בעלי חשש לפגיעה, העירייה מלווה ונותנת מענה ותמיכה מקצועית להורים ולילדים החל מהשלב הראשון. במקביל, חשוב לשמור על כבודם ופרטיותם של המעורבים ולהימנע מלדון בענייניהם של קטינים באמצעי התקשורת".