יפתח זיו
צילום: מכבי ת"א

"אין אירופה יותר טוב ממכבי ת"א": הכדורסלן יפתח זיו בראיון לכאן רשת ב

השחקן שחתם היום במכבי ת"א מספר על השיפור ביכולתו בשנה האחרונה, לטענות שיהיה נער פוסטר בלבד, ומסביר מאיזה שחקן היה לוקח דוגמה
ליאן וילדאו
04 ביולי 2021
15:54

יפתח זיו, כדורסלן הפועל גלבוע/גליל בעונה החולפת, שזכה בפרס השחקן הישראלי של העונה, חתם היום באלופת המדינה, מכבי תל אביב. זיו בן ה-26, 1.91 מ', סיפר היום (ראשון) בריאיון עם ליאת רגב וליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב על השיקולים שהובילו אותו לחתום במועדון המוביל בכדורסל הישראלי.

האזינו לראיון של יפתח זיו בראיון ראשון ל"בחצי היום" בכאן רשת ב':

"שקלתי אירופה ובדקתי את האופציה הזו, אבל בגדול אין אירופה יותר טוב ממכבי תל אביב. גם ביורוליג וגם מועדון גדול", אמר זיו. הוא ציין כי יצטרך לעשות התאמות לקבוצה ולצרכיה. עוד אמר כי הוא אוהב לשחק עם הלב, וכי הוא מקווה לתרום ולהתברג ברוטציה. "אני יודע שיש תמיד את הרעשים על היותי "נער פוסטר", גם לטוב וגם לרע. אני לוקח דוגמא מיוגב אוחיון - האופי שלו נתן לו להיות מאוד דומיננטי שם, ובשבילי זו אחלה דוגמה לאיך שחקן ישראלי תקע יתד, זכה ביורוליג ובאליפויות. השמיים בשבילי הם הגבול – אני רוצה יותר", אמר.

עוד סיפר בראיון: "אפשר לראות אחוזים עונתיים ואין ספק שהשתפרתי בזה וזו נקודה שרציתי לשים עליה דגש, אבל מבחינתי בכל אספקט על המגרש הייתי רוצה להשתפר יותר. זו רמה אחרת ממה שיצא לי לחוות בקריירה עד היום. אני חושב שיורוליג זה באמת הטופ של הטופ מבחינתי, אצטרך לעשות קצת את ההתאמות וללמוד גם את המשחק וגם את התהליך בליגה הזאת".