זירת האירוע באשדוד
צילום: דוברות מד"א

הרצח בפארק באשדוד: מד"א הוזעקו רק לאחר 10 דקות

עדות הראייה של השכנה שהתקשרה למשטרה: "לא הפסיקו להכות אותו" • המשטרה: הכוחות הגיעו תוך דקות בודדות. באשר לטענה על זימון צוות מד"א למקום, הנושא יבדק וככל שידרש יטופל בהתאם" | פרטים חדשים
אסף פוזיילוב
19 ביולי 2021
08:52

הרצח בפארק באשדוד: מוקדנית המשטרה הזעיקה את צוותי מגן דוד אדום רק 10 דקות אחרי שהחלה השיחה עם עדת הראייה שדיווחה על האירוע שהתרחש ביום חמישי שעבר. כך פורסם היום (שני) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

הגבר הוכה למוות בידי שניים שריסקו את ראשו. עדת הראייה עטרה טוויטו נכחה במקום וראתה את האירוע. בשיחה עם כאן חדשות סיפרה: "ראיתי את הקורבן כשעוד נשם ודיבר. שני התוקפים דיברו איתו ובשלב מסוים החלו להתקיף אותו באגרופים". טוויטו המשיכה ואמרה כי "במשך 10 דקות לא הפסיקו להכות אותו ולא היה מי שיעזור לו. סיפרתי לשוטרת בטלפון שאני רואה דם על הידיים של התוקפים, ושהקורבן כבר לא הצליח להחזיק את עצמו". 

זירת האירוע, צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "אנו משתתפים בצערם של בני המשפחה על אובדנם. מייד עם קבלת הדיווח במוקד 100 של המשטרה, נשלח קישור למכשיר הנייד של המודיעה שנועד לאתר את מיקומה, בתוך כך הוזנקו כוחות לזירה אשר הגיעו תוך דקות בודדות. השוטרים שהגיעו למקום החלו לבצע את כלל הפעולות הנדרשות, לרבות בדיקת מצבו של המנוח והגשת עזרה ראשונה בהתאם להנחיות הטלפוניות שקיבלו ממד"א, זאת תוך ביצוע מעצרם של החשודים בשטח. באשר לטענה אודות זימון צוות מד"א למקום, הנושא יבדק וככל שידרש יטופל בהתאם. נציין כי תגובתם המהירה של השוטרים, הובילה למעצר החשודים במעשה הרצח. נמשיך להיאבק בנחישות באלימות החמורה ולמצות את הדין עם עבריינים אלימים באשר הם, הכל למען שלום הציבור ובטחונו".

ביום חמישי האחרון, גופת הגבר כבן 60 התגלתה בפארק ציבורי ברחוב שגב בעיר. צוות מגן דוד אדום קבע את מותו. שלושה בני אדם עוכבו לחקירה בחשד למעורבות במעשה.