עו"ד ז'ק חן
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

עו"ד חן: תיק 4000 ייקח שנים רבות

עורך הדין ז'ק חן מייצג בתיק בזק-וואלה את הנאשם שאול אלוביץ' ובתיק הצוללות אבריאל בר יוסף. "אנחנו בעד ועדת חקירה ממלכתית", אמר חן על פרשת הצוללות בריאיון לכאן רשת ב
תמר אלמוד ומוטי גילת
22 ביולי 2021
11:41

עו"ד ז'ק חן, שמייצג בתיק בזק-וואלה (4000) את שאול אלוביץ' אמר הבוקר (חמישי) לכאן רשת ב כי התיק הזה ייקח שנים רבות - "אנחנו לא רואים את הסוף".

באשר לתיק הצוללות (3000), שם מצייג עו"ד חן את תא"ל במיל' אבריאל בר יוסף, הוא אמר כי ההגנה תומכת בוועדת חקירה ממלכתית לפרשה. לדבריו, "יש פה נושא מורכב ורחב של הרכש הביטחוני. אי אפשר להכניס הכול לתיק נגד אחד. הכול נסמך על עדות עד מדינה שחזר בו, והמדינה אומרת שרימה גם אותם. על הבל פיו של מיקי גנור מפילים על כתפיו של בר יוסף את כל התחלואים".

מסיבות אישיות של העד המרכזי בתיק 4000, מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה, משפט נתניהו יתחדש רק באמצע ספטמבר. בסוף חודש יוני חל עיכוב נוסף במשפט לאור בקשת התביעה, בנימוק שלא סיימה את החיפוש במדיה הדיגיטלית. באותה נשימה התקבלה גם בקשת ההגנה כי אילן ישועה ישוב להעיד ב-12 ביולי - זאת נוכח עמדת הסנגורים, לפיה אינם ערוכים לשמיעתו של העד אבי ברגר, וכי לא ניתן להתחיל את שמיעת עדותו בשלב זה.