-

פרסום ראשון: הכרעת הדין של אביעד משה תימסר בחודש הבא

גזר הדין יינתן על אף פגרת הקיץ. משה נאשם שניסה לרצוח את אשתו לשעבר שירה איסקוב בערב ראש השנה 2020 במצפה רמון. עוד הוא נאשם בחבלה בכוונה מחמירה ובהתעללות בבנם הפעוט
שלי טפיירו
25 ביולי 2021
11:01

פרסום ראשון: שופטי בית המשפט המחוזי בבאר שבע ימסרו את הכרעת דינו של אביעד משה בסוף החודש הבא, למרות פגרת הקיץ - כך פורסם לראשונה היום (ראשון) בכאן חדשות. משה נאשם שניסה לרצוח את אשתו לשעבר שירה איסקוב בערב ראש השנה 2020 במצפה רמון. עוד הוא נאשם בחבלה בכוונה מחמירה ובהתעללות בבנם הפעוט.

13 נשים נרצחו בידי בני זוגן ב-2020, חצי מהתקציב למניעת אלימות במשפחה עדיין לא הועבר | דוח המבקר

בתחילת חודש יוני משה נעצר מחדש בכלא בחשד שניסה לאיים על גרושתו בזמן שהוא במאסר. לאחר עשרה ימים הודיעו בפרקליטות שהחליטו לגנוז את האישום נגדו בגין איומים. לטענתם: "חומר הראיות לא מבסס כל עבירה, ולכן הוחלט על סגירת התיק". 

בחודש פברואר העידה איסקוב בבית המשפט המחוזי בבאר שבע במשפטו של בעלה לשעבר. הפרקליטות פתחה את עדותה של איסקוב בהשמעת הקלטה של אירוע התקיפה, שהקליט משה, שבה היא נשמעת צועקת: "זה נגמר. אני עוזבת את הבית", ואחר כך מתחננת: "לא סכין, לא סכין".  

"שכבתי והוא לחש לי 'תמותי כבר'", העידה איסקוב. "בדיעבד אני מבינה למה הוא לחש, כדי שלא ישמעו אותו בהקלטה. אני רואה את השנאה שלו בעיניים. למה הבחורה עדיין לא מתה? הוא אמר לי: 'את לא תהיי אמא לילד שלנו'".