גל גברעם בוועדה לקידום מעמד האישה, הבוקר
צילום: ערוץ הכנסת

גל גברעם: היחס שמישהי מקבלת בתחנת משטרה - מרסק אותך

כוכבת הרשת בדיון בכנסת: "כששאלו אותי למה באתי עכשיו - זה נשאל מבורות"
ורד פלמן
03 באוגוסט 2021
10:26

הדוגמנית וכוכבת הרשת גל גברעם השתתפה הבוקר (שלישי) בדיון בוועדה לקידום מעמד האישה במשכן הכנסת. בדיון, אמרה גברעם כי "היחס שמישהי מקבלת בתחנת המשטרה - מרסק אותך. קיבלתי סטירה מצלצלת מהמשטרה". גברעם הוסיפה "כששאלו אותי למה באתי עכשיו - זה נשאל מבורות. הפקיד לא אשם, לא הדריכו אותו". "לא התכוונתי שיידעו שאני מגישה תלונה, אבל זה יצא בעל כורחי כי הייתי כל כך מתוסכלת", אמרה. גברעם הוסיפה כי על אף הכשל שחוותה לדבריה, כעת המשטרה עושה את שמוטל עליה.

בסרטון שפרסמה ביום רביעי שעבר בחשבון האינסטגרם שלה, סיפרה גברעם על יחס מזלזל שקיבלה מיומנאי בתחנת המשטרה כשניגשה להתלונן על סוכן הדוגמנויות שי אביטל. גברעם סיפרה כי בסופו של דבר לא הגישה תלונה, על אף ניסיונות המשטרה ליצור איתה קשר. בהמשך מפקד המרחב העניק גיבוי לשוטר שהיה היומנאי בכניסה לתחנת המשטרה.

השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, הגיב על הטיפול בתלונה של גברעם ואמר שהוא "רע ולא היה צריך לקרות". עוד הוסיף השר: "מפכ"ל המשטרה ואני שמנו בראש סדר העדיפויות את השרות שעל המשטרה לתת לאזרח ובוודאי בנושא הגשת תלונה נגד פגיעה מינית. אני מתנצל בפני גל, ויחד עם המשטרה אאתר את נקודות החולשה ונתקן".