ארטיום דולגופיאט
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

דולגופיאט: לא אשתתף באליפות העולם הקרובה

האלוף האולימפי ינצל את הזמן למנוחה. הוא סיפר על ההתרגשות מקבלת הפנים בארץ ועל החזרה לשגרה. המתעמל התעקש שלא להתייחס למעמדו האזרחי והדתי והקושי להתחתן עם בת זוגו בארץ: "אוהב לפתור דברים לבד"
ליאן וילדאו
04 באוגוסט 2021
14:09
עודכן ב 19:27

האלוף האולימפי, המתעמל ארטיום דולגופיאט, אמר היום (רביעי) כי הוא נרגש מקבלת הפנים שקיבל בישראל לאחר חזרתו ואמר כי הוא לא מפחד לחזור לשגרה. דולגופיאט ציין כי לא יתחרה באליפות העולם הקרובה ביפן בחודש אוקטובר וינצל את הזמן למנוחה.

האזינו לריאיון עם ארטיום דולגופיאט

  

דולגופיאט התעקש שלא להתייחס למעמדו האזרחי והדתי והקושי להתחתן עם בת זוגו בארץ. "אני אוהב לפתור דברים לבד, אני חושב שאמשיך ככה", אמר בריאיון לליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.

"אני מאוד שמח שנתתי השראה לילדים ואמונה שזה אפשרי כמו שאלכס שטילוב נתן לי. תמיד שמתי לעצמי מטרה להגיע להישגים שלו", הוסיף. 

מאמנו של דולגופיאט, סרגיי וייסבורג, אמר היום בריאיון לכאן רקע: "אני מקווה שמערכת הנישואים בישראל תשתנה". בשיחה עם לנה רוסובסקי בתוכנית "שניים באחד" הוסיף וייסבורג כי "ארטיום ואני לא היינו רוצים שידונו בשאלה זו בהקשר אליו. זה נוגע אולי לכל אחד מאיתנו ולכולם. אבל הוא לא הדוגמה הכי טובה לזה ולא היינו רוצים שיעשו על זה מניפולציות".