-
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

פרץ לדירה, הכה וניסה לאנוס: אישום נגד מהגר מאפריקה

לפי כתב האישום, פילמון מיטיוס תקף באלימות אישה בשנות ה-50 לחייה בדירתה בתל אביב, איים עליה עם סכין וניסה לאנוס אותה
דניאל אלעזר
12 באוגוסט 2021
10:19

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד פילמון מיטיוס, מהגר מאפריקה, בגין ניסיון אונס של אישה בשנות ה-50 לחייה בתל אביב. הנאשם נעצר בסוף חודש יולי לאחר שפרץ ותקף את האישה. 

לפי כתב האישום, מיטיוס פרץ לדירתה של האישה כשהוא מחזיק בסכין, הוא איים עליה והורה לה לשתוק. האישה נבהלה והחלה לצעוק לעזרה, בתגובה הוא הצמיד את הסכין לצווארה, הכה אותה באגרופים והטיח קומקום בפניה.

בהמשך הוא משך אותה לחדר השינה, הכה אותה, סתם את פיה בחוזקה, הצמיד את הסכין לצווארה ונשך אותה בחוזקה בבטנה ובידה. המתלוננת המשיכה להיאבק בו בזמן שניסה לאנוס אותה. לאחר מאבק האישה הצליחה להיחלץ, דחפה את הנאשם אל מחוץ לדירתה, והזעיקה את כוחות ההצלה. כל זאת לאחר שנגרמו לה חבלות חמורות מהתקיפה.

מיטיוס נאשם בניסיון אונס וביצוע מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, גרימת חבלות חמורות בנסיבות מחמירות, פריצה לדירה בנסיבות מחמירות ועבירת איומים. בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינו בתביעה: "מסוכנות המשיב נלמדת ממעשיו. המשיב, שגר בסמיכות למקום מגוריה של א.ב, ארב מחוץ לדירתה והמתין ליציאת אחיה מהדירה, פרץ לדירתה כשהייתה בגפה, באישון לילה, כשהוא מצויד בסכין".