-

בנט והרצוג מקבלים את פני המשלחת האולימפית

ראש הממשלה והנשיא חולקים כבוד לספורטאים הישראלים שחזרו מטוקיו • בנט: "עשיתם היסטוריה של ממש, ארבע פעמים הונף דגל ישראל מעל דוכן מקבלי המדליות"
אוריה אלקיים
16 באוגוסט 2021
11:12

ראש הממשלה נפתלי בנט ונשיא המדינה יצחק הרצוג עורכים היום (שני) קבלת פנים בבית הנשיא למשלחת האולימפית הישראלית, שחזרה מהמשחקים האולימפיים בטוקיו, לאחר שהשיגה ארבע מדליות. "מדינה שלמה צפתה בכם מרחוק התרגה ובכמחתה דמעה. בוודאי הרגשתם את זה", אמר בנט בנאומו בקבלת הפנים. "להיות חלק מהמשלחת האולימפית של ישראל זוהי זכות גדולה, להיות חלק מהמשלחת האולימפית שהביאה את ההישגים הובלטים ביותר בכל הזמנים זוהי זכות גדולה כפליים שכולכם זכיתם בה".  

ראש הממשלה הוסיף: "המשלחת הישראלית האולימפית סיפקה לנו רגעים מזוקקים של גאווה ואושר בתקופה מורכבת ומאתגרת לכולנו. לצד הגאווה הגדולה עשיתם היסטוריה של ממש. ארבע פעמים הונף דגל ישראל מעל דוכן מקבלי המדליות". 

האלופה האולימפית לינוי אשרם נשאה גם היא דברים והודתה לקהל הישראלי על התמיכה במהלך המשחקים האולימפיים: "ידענו שהמדינה כולה עומדת מאחורינו, אנחנו עומדים כאן היום כאלופים אולימיפים, עדיין לא מאמינים ומחכים שמישהו יעיר אותנו מהחלום הזה".