-
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הותר לפרסום: אנדריי קמינסקי הוא החשוד ברצח אימו בשדרות

הבוקר האם נמצאה בדירתה כשהיא עם חבלות קשות וללא רוח חיים. שכנתה של הנרצחת: "נהגתי לאפר אותה שלא יראו את סימני המכות, הבוקר שמעתי צרחות והבן אמר לי 'רצחתי אותה'". מעצרו של קמינסקי הוארך בשבעה ימים, הוא יישלח להתסכלות פסיכיאטרית
אסף פוזיילוב ואיציק זוארץ
19 באוגוסט 2021
08:15
עודכן ב 17:17

רצח בשדרות: תושבת העיר טטיאנה קמינסקי הותקפה הבוקר (חמישי) בביתה ומתה זמן קצר לאחר מכן. בנה - אנדריי קמינסקי, נעצר בחשד לרצח. מחקירה ראשונית עולה שהגבר בן ה-29 הכה ודקר את אימו בדירה שבה הם מתגוררים יחד בשדרות.

השכנים ששמעו צעקות וקריאות לעזרה הזעיקו את המשטרה – שפרצה למקום ועצרה את הבן. מעצרו הוארך אחר הצהריים בשבעה ימים והוא יישלח להסתכלות פסיכיאטרית. 

 הרחוב שבו התרחש הרצח (צילום: תיעוד מבצעי מד"א) 

שכנתה של הנרצחת, לודמילה רחימוב, סיפרה: "במשך תקופה ארוכה היא הייתה מגיעה אליי כדי שאאפר אותה שלא יראו את סימני המכות. היא סיפרה שהבן שלה בדיכאון כי פוטר מהעבודה בזמן הקורונה. הבוקר היו צעקות חזקות יותר מבדרך כלל. הוא פתח לי את הדלת ושאל 'את רוצה לראות את אמא?' הוא אמר לי שהוא רצח אותה. ראיתי אותה על הרצפה מכוסה בדם. כשאמרתי שאני חייבת להתקשר למשטרה הוא דחף אותי החוצה ונעל את הדלת". 


פרמדיק מד"א מיכאל קנטר סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות הכיבוי והמשטרה שפרצו את הדירה. האישה שהייתה מחוסרת הכרה וסבלה מפציעות קשות בגופה שכבה בדירה. מיד התחלנו בטיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וקיבועים וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות וממושכות אבל הפציעה שלה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה". 

יושבת ראש נעמת, חגית פאר, התייחסה לרצח וכתבה: "השנה וחצי האחרונות הובילו לגל אלימות שכמוהו לא חווינו מעולם. מתחים ולעיתים אלימות שהיו מנת חלקן של משפחות רבות בישראל עוד לפני הקורונה, החריפו במהלכה. הלחצים הכלכליים והנפשיים הופכים חייהן של נשים שגם כך סובלות מאלימות לסיוט גדול אף יותר". פאר קראה לממשלה לתקצב וליישם את התוכנית למאבק באלימות במשפחה.