ארכיון

חשד לרצח בנצרת: בן 22 נורה למוות ברכבו

צעיר בשנות ה-20 לחייו פונה במצב קשה לבית החולים האנגלי בעיר. מהמשטרה נמסר כי הרקע לירי הוא סכסוך בין עבריינים
מערכת כאן חדשות
23 באוגוסט 2021
04:27

צעיר בן 22 נורה הלילה (שני) למוות כשישב ברכב סמוך למאפיה בנצרת. הצוות הרפואי קבע את מותו במקום. צעיר בשנות ה-20 לחייו פונה במצב קשה לבית החולים האנגלי בעיר. מהמשטרה נמסר כי הרקע לירי הוא סכסוך בין עבריינים. החקירה הוטלה על היחידה המרכזית במחוז צפון.

ביום שישי נורתה למוות לורין מוסראתי, בת 28, בזמן שהייתה במכוניתה. הירי לעברה בוצע מרכב חולף ברחוב דני מס בעיר, והחשודים נמלטו. כיוון החקירה המרכזי שנבדק הוא נקמה של משפחת בעלה השלישי, שנמצא כרגע בכלא. בשבת בערב פורסם לראשונה בכאן חדשות כי נעצר חשוד ברצח ודווח כי צפויים מעצרים נוספים.

בעלה לשעבר של לורין, רמדאן, ואביו, מוסטפא, נרצחו בחיסול כפול ב-2015 באותו הרחוב שבו היא נרצחה, בסלון ביתם, על רקע מאבק עם משפחת קראג'ה בעיר. לאחר רצח בעלה רמדאן, לורין התחתנה עם אחיו. השניים נפרדו אחרי כמה שנים, והיא נישאה לאדם אחר, שנכנס לפני כמה חודשים לכלא.

אחרי כניסתו של הבעל הנוכחי לכלא, לורין חזרה לחיות עם אחיו של רמדאן, והחשד הוא שבשל כך נרצחה בידי משפחת הבעל שנמצא במאסר. בנוסף, לפני שנתיים וחצי נרצחה ברמלה קרובת משפחתה של לורין, שאדיה מוסראתי. לורין היא האישה הרביעית במשפחת מוסראתי שנרצחת בעשור האחרון.

ביום רביעי נורה למוות גבר בן 29 בפינת הרחובות סחרוב ומשה לוי בראשון לציון, ליד קניון הזהב. מדובר בעבריין סמים שהשתחרר לפני שבוע מהכלא. עדת ראייה סיפרה לכאן חדשות כי שני רוכבי אופנוע ירו בו כשרכב על האופנוע שלו ונמלטו מהמקום. 

תגיות:
רצח
,
נצרת