בגלל ויכוח על מסכה: נהג אוטובוס הותקף בעפולה

הנהג לכאן רשת ב: "ביקשתי ממנו לעטות מסכה והוא אמר שיש לו אישור. חשבתי לו לתת לו אחת, והוא נתן לי מכה על הראש וברח" • החשוד הסגיר את עצמו למשטרה
שרון עידן ואורלי אלקלעי
31 באוגוסט 2021
09:04

נהג אוטובוס של חברת "סופרבוס" הותקף הלילה (שלישי) בקו 193 מחיפה לעפולה בידי נוסע, אחרי שביקש ממנו לעטות מסכה. לטענת הנהג הוא פתח את המחיצה המפרידה בינו לנוסעים כדי להרים את הטלפון הסלולרי שלו ואז הותקף בבעיטות. כתוצאה מכך נשבר אפו של הנהג ונגרמו לו חבלות נוספות. הנהג חילץ את עצמו מדמם לבית חולים העמק.

הנהג שאדי סלאח אלדין, סיפר בריאיון לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב: "אני עושה קווי לילה. עלה מישהו שביקשתי ממנו לשים מסכה ואמר שיש לו אישור, ביקשתי שיראה לי אותו. חשבתי לתת לו מסכה, נתן לי מכה על הראש וברח. יש הרבה ויכוחים על מסכות, צריך לשים לזה סוף".

האזינו לריאיון עם הנהג

מהמשטרה נמסר לכאן חדשות שהקטין החשוד בתקיפה הסגיר עצמו במהלך הלילה למשטרה. הוא נעצר ויובא הבוקר לדיון לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו. לחוקרים הוא סיפר שחשב שהטלפון שייך לו לאחר שנפל במהלך הקטטה והתברר שהוא של הנהג. 

יו"ר ועד העובדים בסופרבוס הארון שובש מסר בעקבות התקרית: "אנחנו קרובים יותר מתמיד לרצח של נהג. הדרישה למסיכות מעצימה את היקף הפגיעה בנהגים. לא ייתכן שנהג מתחיל קו בחשש לחייו. לא נעבור,בשתיקה על תקיפת חברנו".