עמי דדאון
צילום: עמית אלמגור

נבחרת השחייה הישראלית סיימה את הופעתה בטוקיו

השחיינים מארק מליאר, אריאל מליאר ועמי דדאון לא העפילו לגמרים היום. נבחרת הזכייה חוזרת לארץ עם 8 מדליות • בהמשך יתחרה הקלע דורון שזירי על סיכוי למדליה
ליאן וילדאו, שליח כאן חדשות לטוקיו
03 בספטמבר 2021
04:29
עודכן ב 04:44

נבחרת השחייה הישראלית סיימה הבוקר (שישי) את הופעתה במשחקים הפראלימפיים בטוקיו, עם שמונה מדליות, מתוכן שש מזהב. השחיינים מארק מליאר, אריאל מליאר ועמי דדאון לא העפילו לגמרים. בהמשך היום יערכו תחרויות הקליעה, כשלקלע דורון שזירי פוטנציאל גדול להביא מדליה נוספת לנבחרת הישראלית. 

06:36: הקלע דורון שזירי סיים במקום העשירי בירי בשלושה מצבים ל-50 מטר ולא העפיל לגמר. שזירי השיג 1150 נקודות כשמתחרה מאיחוד האמירויות במקום השמיני, ממנו עולים לגמר, השיג 1154 נקודות. שזירי, בן 54, בעל שמונה מדליות פראלימפיות, יתחרה ביום ראשון גם בירי בשכיבה ל50 מטר.


04:15: השחיינים עמי דדאון ואריאל מליאר לא העפילו לגמר ב-50 מטרים גב. דדאון סיים תשיעי ומליאר 15 ואחרון.  דדאון זכה בטוקיו בשתי מדליות זהב ומדליית כסף ושבר שיא עולם ושיא פראלימפי. 

04:08: השחיין מארק מליאר לא העפיל לגמר ב-50 מטר פרפר. הוא סיים במקום ה-12 והאחרון. מליאר סיים את המשחקים עם שתי מדליות זהב, מדליית ארד ושני שיאי עולם.

אנחנו מדווחים לכם מהמשחקים הפראלימפים הודות לסיוע של הוועד הפראלימפי