שאול אמסטרדמסקי

למה הילד של שאול תלוי ב"אבא אמא הפקות"?

איך אחרי כל ההכנות של בתי הספר למבול הבידודים בכיתות, תלמידים עדיין נשארים באוויר עם ההורים?
שאול אמסטרדמסקי
05 בספטמבר 2021
17:57

חברים, יש לי בשורה. השנה אני לא עושה את ראש השנה אצל אימא שלי. לא בגלל שאני לא רוצה, אימא, אלא בגלל ששני הילדים שלי נכנסו אתמול לבידוד. בטוח גם אצלכם קרה משהו כזה, יש איזה ילד חולה באיזו כיתה וזהו, כל הכיתה נכנסה לבידוד.

והאמת, הופתעתי. המעבר מלמידה בכיתה ללמידה מרחוק בזום חלק כמו חמאה. אתמול בערב כבר, הילד ידע בדיוק מה מערכת השעות שלו היום, מה הוא לומד, מה הוא עושה. אבל כמו שאתם מכירים אותי בכל זאת יש לי בעיה קטנה: אחיו הקטן נכנס לבידוד מבלי שהכיתה שלו נכנסה לבידוד. אין לו שום מענה, הילד לא יודע מה לעשות עם עצמו.
עכשיו, זה לא תרחיש בלתי סביר, נכון? כלומר, יכולתם להיערך לזה שיהיו פה מדי פעם ילדים שנכנסים לבידוד בלי שהכיתה שלהם נכנסת לבידוד. כי הם אחים של... נחשפו ל... ווטאבר. למה לא הכנתם משהו מראש?

תקשיבו, למשרד החינוך יש 250 מיליון כלים דגיטליים שהוא הכין באתר שלו. היה אפשר להגיד שילדים שנכנסים לבידוד, "הינה, זה מה שאתם עושים השבוע", או להצמיד איזה חונך וירטואלי, משהו. אבל הילד באוויר, כל מה שיש לו זה "אבא-אימא הפקות".
אבל בגלל שראש השנה בואו ננסה לעשות משהו אחר, במקום שאני סתם אתלונן. אם בית הספר שלכם כן פתר את זה, אם יש לכם מנהלת או מנהל יצירתיים במיוחד, כיתבו לי בתגובות, שתפו אותנו בפתרונות האלה, בשביל שאנחנו נוכל להציף את זה ולעזור גם לאחרים.
שתהיה שנה טובה.