חוגג
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

דרמה בכדורגל הישראלי: משה חוגג הציע את בית"ר ירושלים למכירה

בעלי הקבוצה: "ההגעה לבית"ר עשתה לי לא מעט נזקים, הפכתי למטרה לחבורה של סחטנים. לא הייתי עוזב את המועדון אם לא הייתי מרגיש שזהו רצון הקהל הרחב"
ליאן וילדאו
09 בספטמבר 2021
14:07

משה חוגג הציע היום (חמישי) רשמית את בית"ר ירושלים למכירה. בהודעת המועדון נאמר כי בעלי הקבוצה החליט שעורך הדין יצחק יונגר ישמש כנשיא, יגבש תוכנית כלכלית ויפעל למציאת רוכש למועדון.

"זכויות הניהול של בית"ר ירושלים יופקדו בידי עורך הדין יצחק יונגר, בתור נאמן. יונגר ישמש כנשיא המועדון, יגבש תוכנית כלכלית לקבוצה על מנת שתפעל בתקציב מאוזן, ויפעל למיגור האלימות והגזענות. כמו כן, יפעל הנאמן למציאת רוכש לקבוצה", נאמר בהודעה.

עורך דין יונגר שימש כנאמן בהפועל באר שבע בשנה שעברה בתקופה שאלונה ברקת החליטה שלא להמשיך במועדון. הוא ביצע תוכנית קיצוץ, אולם סיים את תפקידו בלי למצוא רוכש למועדון ומאוחר יותר החליטה ברקת לחזור לנהל את המועדון באופן פעיל.

חוגג העלה פוסט בפייסבוק בו כתב: "לא יעלה על הדעת שאתרום כל חודש בחודשו סכומי עתק, כמעט 120 מיליון שקלים, וכשאכנס לאצטדיון אשמע קללות בלתי פוסקות עליי, על אישתי ואפילו על ילדיי.
אף פעם לא נרתעתי מלה פמיליה, נלחמתי באלימות ובגזענות ללא מורא ופחד, הבאתי שחקן מוסלמי ולא ויתרתי לרגע, גם לא היום, המאבק הזה לא פוסק וימשך גם בלעדיי".

חוגג הוסיף כי "ההגעה לבית"ר עשתה לי לא מעט נזקים, הפכתי למטרה לחבורה של סחטנים שניצלו את הפרופיל הגבוה שלי על מנת להזיק לי דרך התקשורת ולפגוע בשמי ובעסקיי, למרות זאת, לפרסום מעט יתרונות והמון חסרונות אך לא הייתי עוזב את המועדון אם לא הייתי מרגיש שזהו רצון הקהל הרחב".