הנהג החשוד, ערן אזולאי, בבית המשפט
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

החשוד בדריסת בן ה-12: הורשע בנהיגה בשכרות לפני 6 שנים

מעצרו של ערן אזולאי, שחשוד בהמתה בקלות דעת של הילד, הוארך בארבעה ימים. ההרוג, תושב רמת גן, היה אמור לחגוג את בר המצווה שלו בעוד כחודש. עדת ראיה שרכבה לצדו: "פתאום הגיע רכב במהירות מטורפת. לא ניסה לזוז הצידה, לא ניסה לבלום"
איתי שיקמן
16 בספטמבר 2021
22:31
עודכן ב 07:01

דריסת בן ה-12 בערב יום כיפור: בית משפט השלום בתל אביב האריך הלילה (חמישי) בארבעה ימים את מעצרו של ערן אזולאי, תושב באר יעקב בן 45, שחשוד בהמתה בקלות דעת של רוכב האופניים בכביש 4. ההרוג, תושב רמת גן, היה אמור לחגוג את בר המצווה בעוד כחודש. 

אזולאי חשוד גם בנהיגה בשכרות ובסעיפים נוספים. בדיקת הינשוף שבוצעה לו לאחר התאונה עמדה על 492, יותר מכפול מהמותר. לאזולאי הרשעה על מעורבות בתאונת דרכים תוך כדי נהיגה בשכרות בשנת 2015 ודוח נוסף על נהיגה בשכרות משנת 2014.

נטע שפיר שרכבה לצידו של הילד והייתה עדה לתאונה שבה נהרג, כתבה בפוסט בפייסבוק: "עצרתי לידו, פטפטנו קצת והתאהבתי בו. ילד דבש. פתאום הגיע רכב במהירות מטורפת. לא ניסה לזוז הצידה, לא ניסה לבלום. נסע דוך אלינו. צרחתי באימה ורצתי לשוליים. קיוויתי שהילד גם הוא ברח. אבל אחרי שבריר שניה שמעתי קול נפץ זוועתי של התנגשות. 

"הכביש היה מלא שברים. האופניים התרסקו ועפו כמה עשרות מטרים קדימה. והילד המתוק מדבש, שרק השניה דיברתי איתו, עף עוד יותר רחוק, התרסק ואיבד הכרה", הוסיפה שפיר.